Başkan Çağlayan; “Yardıma muhtaç aileleri yalnız bırakmayacağız”

10
Kırklareli Belediye Başkanlığı tarafından yardıma muhtaç, hasta ve yaşlılara yönelik yemek dağıtımları yapılıyor. Yaşlı ve yardıma muhtaç ailelere götürülen yemekler

HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediye Başkanlığı tarafından yardıma muhtaç, hasta ve yaşlılara yönelik yemek dağıtımları yapılıyor. Yaşlı ve yardıma muhtaç ailelere götürülen yemekler ile her gün birçok aile ziyaret ediliyor.
15 Ağustos 2013 Perşembe günü Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan’ın eşi Figen Çağlayan, yardıma muhtaç aileleri ziyaret ederek sıkıntılarını dinledi.
Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan;
“Belediye Başkanlığımız tarafından başlatmış olduğumuz çalışma ile vatandaşlarımızın yanındayız. Bakıma muhtaç ve kendi ihtiyaçlarını karşılama zorluğu çeken vatandaşlara yardım eli uzatarak onlara yemek servisi yapıyoruz. Belediye personelimiz belirlenen adreslere hazırlanmış olan yemekleri teslim ediyor, hem de kendilerine ziyaret gerçekleştirmiş oluyor. Belediye imkânları doğrultusunda yemekhanemizde hazırlanmış olan yemekleri ihtiyacı olan ailelere ulaştırmaya devam edeceğiz” şeklinde açıklamada bulundu. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here