Başkan Çağlayan, Ergin Spor Kulübü’nün Madalyalı Sporcuları’nı ödüllendirdi

24
Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan, Kırklareli’ni temsilen Tekirdağ’da katıldıkları Türkiye Şampiyonası’nda 1 Altın, 1 Gümüş ve 1 Bronz Madalya ile Türkiye 3’ncülüğü kazanan Ergin Spor Kulübü’nün Taekwondocuları makamında ağırlayarak ödüllendirdi.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan, Tekirdağ’da 20-25 Haziran 2011 tarihlerinde yapılan “Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası”nda 45 kg’da Türkiye Şampiyonu olan Seray Oğuz, 45 kg’da Türkiye 2.si Fatma  Zehra Karabağ, 27 kg’da Türkiye 3. sü Ece Ateşova ve 8-12 Mart 2011 tarihlerinde Isparta’da yapılan  “Okullar arası Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası”nda 55 kg’da Türkiye 3. sü olan  Aleyna Yıldızdal’ı makamında ağırlayarak ödüllendirdi.
14 Temmuz 2011 Perşembe günü saat 15.00’de gerçekleştirilen ziyarette; Taekwondo Dünya ve Avrupa Şampiyonu Ayşenur Taşbakan, Ergin Taekwondo Spor Kulübü Başkanı Murat Acar ile  Yönetim Kurulu Üyeleri İrfan Özeklioğlu, Faruk Ceylan, Savaş Eskici, Antrenörleri Savaş Ergin ve Gökhan Yeşil’de yer aldı.
Ziyarette; Başkan Yardımcısı İrfan Özekiloğlu Kulübün bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalar ve aldığı başarılar hakkında bilgilendirmelerde bulundular. Kulüp yöneticileri Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan’dan  kendilerine destek olmalarını istedi. Belediye Başkanı Çağlayan’da, düzenlenen şampiyonalarda dereceye girerek Kırklareli’ni en iyi şekilde temsil eden sporcuları tebrik ederek ödüllendirdi. Çağlayan yaptığı açıklamasında Kırklareli’ni hangi alanda olursa olsun en iyi derece temsil ederek dereceye girenlerin bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada imkanlar dahilinde ödüllendirileceğini belirterek, Belediye olarak daima başarılı olanlara destek olacaklarını söyledi  (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here