Başkan Çağlayan, çocuklara hediyeler dağıttı

8
Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan, hafta sonu çocuk oyun parklarını gezerek, çocuklara hediyeler dağıttı.

 

HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan, hafta sonu çocuk oyun parklarını gezerek, çocuklara hediyeler dağıttı.
Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan, 23 Mart 2014 Pazar günü 12 Mahallede bulunan çocuk oyun parklarını gezdi. Her fırsatta vatandaş ile iç içe olmayı ihmal etmeyen ve onlardan biri olduğunu yaptığı ziyaretlerle kanıtlayan Başkan Çağlayan, çocuk oyun parklarında bulunan aileler ile sohbet etti.
 Başkan Çağlayan, hafta sonu yaptığı açıklamada çocukların geleceğimiz olduğunu vurgulayarak; “Hafta sonu Mahallelerimizde bulunan çocuk oyun alanlarını gezerek, vatandaşlarımız ile sohbet etme fırsatı yakaladık. Havaların ısınması ile birlikte yeşil alan ve çocuk oyun alanları dolmuş durumda. Bu güzel havayı değerlendirerek, ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Çocuk oyun alanlarında doyasıya eğlenen çocuklarımıza hediyelerimizi verip, onların neşelerine ortak olduk. Kırklareli’de kültür ve sanat adına yapılan birçok etkinlik ve projemizde hedef kitlemiz mutlaka çocuklarımız olmuştur” dedi.
Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan, çocuklara hediyelerini dağıttıktan sonra çocukların isteğini kırmayıp onlarla birlikte hatıra fotoğrafları çektirdi. (Savaş Eskici)
 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here