Başkan Çağlayan; “Çocuklar bizim en değerli varlığımızdır”

22
Başkan Çağlayan; “Çocuklar bizim en değerli varlığımızdır”

04- 06 yaş grup okul öncesi eğitimi veren Özel Kırklareli Çocuk Akademisi öğretmen ve öğrencileri Kırklareli Belediye Başkanı Cavit Çağlayan’ı makamında ziyaret etti. Geçtiğimiz yıl içerisinde restore işlemleri tamamlanan Kırklareli Eski Vali Konağı’nda hizmet veren Özel Kırklareli Çocuk Akademisi’nde yaklaşık 50 minik okul öncesi öğrenim görerek sosyal hayata atılıyor.

Dün saat 11:00’de Akademi öğretmeni Ülkü Akalan, 3 stajyer öğrenci ve 8 akademi öğrencisi tarafından yapılan ziyarette Başkan Çağlayan akademi öğrenci ve personelini kapıda karşılayarak buyur etti. Akabinde ise minik bir öğrenci Başkan Çağlayan’a “Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun” yazılı bir tablo hediye etti. Başkan Çağlayan da bu güzel hediyeden dolayı minik öğrenci ve arkadaşlarına teşekkürlerini sundu. Özel Kırklareli Çocuk Akademisi olarak amaçlarının 04- 06 yaş grubu çocukları okul öncesinde en iyi şekilde eğitmek olduğunu belirten öğretmen Ülkü Akalan bu kapsamda öğrenci başkan ve başkan yardımcısı seçtiklerini öğrencilere örnek olması için de Başkan Çağlayan’ı ziyaret ettiklerini dile getirdi.

Kırklareli Belediye Başkanı Cavit Çağlayan da minik çocukların yaptığ ziyaretten memnuniyeti dile getirerek şunları kaydetti; ”Çocuklar bizim en değerli varlığımızdır. Son yıllarda devletin yetersiz kaldığı yerlerde özel kreşler açılıyor. Sanırım 3 yaşından itibaren çocuklar kreşe gidebiliyor. Bizleri ziyaret ederek, Cumhuriyet Bayramımızı kutladığınız için teşekkür ediyorum. “dedi.

Sonrasında ise Başkan Çağlayan dün ilimize gelen Hürriyet Treni ile ilgili olarak çocuklara tren hakkında sorular sordu. Karşılıklı dilek ve temennilerin ardından ziyaret son buldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here