Başkan Balcı’dan Bal tadında şenlik

39
Kırklareli’nin Kofçaz Belediyesi’nin düzenlediği “1. Ceviz ve Bal Şenliği” ..
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Kofçaz Belediyesi’nin düzenlediği “1. Ceviz ve Bal Şenliği” Kofçaz halkını coşturdu. 10 Eylül 2014 Çarşamba günü sabah saatlerinde başlayan etkinlikler gece konserleriyle coşkuyu üst seviyeye çıkardı.
Etkinliklerin gündüz bölümünde yöresel ve organik tad deyince Trakya’da akla ilk gelen firma olan Köysel Reçelleri, Kofçaz’lı bal yetiştiricileri, Kofçaz’da el işi çalışmaları yapan bayanlar ve çeşitli firmaların standları açıldı. Akşam saat 20.00’de protokol üyelerinin konser alanına gelmeleri ile eğlencelere start verildi. 
Eğlencelerde Filiz Aris, Safiye Aydoğan ve Gökhan Meneşe konserinin yanı sıra dans gösterileri de yapıldı. Katılımcıların büyük beğeni ile takip ettiği eğlencelerde 10. Yıl marşı eşliğindeki havai fişek gösterilerini katılımcılar ayakta alkışlayarak izlediler. 
Sahneye çıkarak bir konuşma yapan Belediye Başkanı Mehmet Balcı; “İlçemizi, ilçemiz insanının samimiyetini ve içtenliğini Trakya’mıza ve ülkemize tanıtmak adına yapmış olduğumuz bu etkinliğe gelen tüm protokol üyelerine ve vatandaşlarına şükranlarımı sunuyorum. Önümüzdeki yıllarda bu organizasyonu büyüterek yapmaya devam edeceğiz. Tüm katılımcılara mutlu bir gece diliyorum” dedi.
Başkan Balcı’nın konuşmasının ardından eğlence ve konserler gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti. Gökhan Meneşe Konseri’nde vatandaşların sahne önünde alay çekip oyun havaları eşliğinde coşmaları güzel görüntüler ortaya çıkardı.
Kofçaz Belediye Başkanı Mehmet Balcı’nın misafiri olarak etkinliklere; Kofçaz Kaymakamı Ali İhsan Başak, Kırklareli İl Özel İdare Genel Sekreteri  Ziya Eser, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Pınarhisar Belediye Başkanı Mustafa Cingöz, İnece Belediye Başkanı Şehabettin Vardar, Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker, Büyük Mandıra Belediye Başkanı Sertaç Balyemez, Evrensekiz Belediye Başkanı Mustafa Nalbant, Kırklareli CHP Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin, Belediye Meclis Üyeleri, Köy Muhtarları, çok sayıda kurum amiri ve vatandaşlar katıldı. (Fatih Eser)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here