Başkan Balcı; “Festival güzel geçti”

28
Kırklareli’nin Kofçaz Belediye Başkanı Mehmet Balcı, geçtiğimiz günlerde yapılan ve büyük ses getiren “Ceviz ve Bal Festivali” ile ilgili gazetemize değerlendirmelerde bulundu.
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Kofçaz Belediye Başkanı Mehmet Balcı, geçtiğimiz günlerde yapılan ve büyük ses getiren “Ceviz ve Bal Festivali” ile ilgili gazetemize değerlendirmelerde bulundu.
Makamında kendisiyle görüştüğümüz Başkan Balcı;
“İlçemizde hareketlilik sağlamak, ilçemizin bilinmeyenlerini insanlara anlatmak, Köysel Reçellerimiz ile ciddi bir piyasa oluşan Ceviz Reçelimizi göstermek, ülkenin en kaliteli ve en doğal ballarının yetiştiği bölgemizi tanıtmak adına düzenlediğimiz organizasyon gerçekten güzellikler ile geçti. Stand açan esnafımızdan, ilçemizdeki vatandaşımıza, gelen misafirimize herkes güzel bir gün geçirdi diye düşünüyorum. Bu şekilde dönüşlerde alıyorum. İnşallah ilerleyen yıllarda genişleterek devam edeceğimiz bir organizasyon halini alacak. Bununla ilgili çalışmalarımızı şimdiden başlattık.
Düzenlediğimiz Festivalde gözüme batan ve hiç olmamasını temenni ettiğim bir olay yaşandı. Bunu da buradan belirtmem gerekir. Ben seçilmeden önce de seçildiğimde de hep aynı şeyden bahsettim. Ben sadece CHP’lilerin değil tüm Kofçazlıların belediye başkanıyım dedim. Böyle olmaya da büyük hassasiyet gösteriyorum. Festivalimizde sunucu, verilen bir arada şahsımın bilgisi dışında vatandaşlarımızın hassasiyetlerine dokunacak ve kızdıracak gereksiz bir fıkra anlattı. Bu fıkra günün güzelliğini bozacak nitelikteydi. Ben bu fıkranın hemen ardından sunucuyu da uyardım. Yine sizin vasıtanızla ben Kofçaz Belediye başkanı Mehmet Balcı olarak tüm Kofçaz’lı hemşerilerimden ve özellikle üzerine alınan tüm herkesten özür diliyor ve bu durum karşısında kırılan ancak itidalli davranan vatandaşlarımıza da bu tavırlarından dolayı da teşekkür ediyorum. Bizim amacımız siyasi bir organizasyon yapmak değildi.  Bu yaşanan olay dışında gerçekten güzel bir gece oldu. Bir dahaki senelerde daha güzelleri ile vatandaşlarımızın karşısına çıkacağız” dedi. (Fatih Eser)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here