Başkan Atalayve Erenler; Trakya Birlik ortaklarını hiç mağdur etmedi

17
Babaeski Ziraat Odası Meclis Başkanı Muammer Erenler, ayçiçeği fiyatlarının açıklanmasından sonra yaptığı açıklamasında şunları kaydetti;
HABER MERKEZİ
Babaeski Ziraat Odası Meclis Başkanı Muammer Erenler, ayçiçeği fiyatlarının açıklanmasından sonra yaptığı açıklamasında şunları kaydetti;
Trakya Birlik her şeye rağmen çiftçisini ve ortaklarını mağdur etmemeye devam ediyor. Trakya Birlik her zaman çiftçisinin yanında olmuştur.
Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Sezen ve Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman, Ahmet Akgün, Hüseyin Kocabıyık ile Genel Müdür Adnan Tekçe ’ye Trakya ayçiçeği üreticisinin yanında olmalarından ve ayçiçek alım fiyatını inişli çıkışlı halden kurtararak sabit ve aşağı düşmesini engelleyecek olan bir fiyat açıkladıkları için kendilerine teşekkür ederiz. 
Trakya Birlik Kurumu geçmişten bu güne hep çiftçinin yanında oldu. Ortaklarını hiç mağdur etmedi ve bizlere daima güven verdi. Dedi.
Babaeski Ziraat Odası Başkanı Mehmet Atalay da Meclis Başkanı Erenler’in düşüncelerine aynen katıldığını ifade ederek kurumlarımıza sahip çıkarak ayakta tutmalıyız. Dedi.
Trakya Birlik çiftçiyi mağdur etmez
Trakya Birlik Babaeski Yağlı Tohumlar Kooperatifi çelik silolarında üretmiş olduğu ayçiçeğini teslim eden ayçiçek üreticisi Kuzuçardağı köyünden gelen Mecit Mutlu düşüncelerini Babaeski Gündem gazetesine şöyle ifade etti;
“Dünya piyasalarından dolayı bu fiyatları normal karşılıyoruz. Trakya Birlik yöneticilerinin bu konuda öz verili çalışmalarını da biliyor ve teşekkür ediyoruz. Biz kurumumuza her zaman güveniyoruz. Trakya Birlik çiftçiyi mağdur etmez. Ürün verimimizde bu sene iyi durumdadır. Dedi. (Özkan Başaran)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here