BASK Kırklareli İl Temsilciliği’nde görev değişimi

20
Özel sorunları dolayısıyla BASK Kırklareli İl Temsilciliği görevinden ayrıldığını açıklayan Göksal Çidem görevini Rıdvan Demirel’e devretti.

HABER MERKEZİ
Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu (BASK) Kırklareli İl Temsilcisi Göksal Çidem, özel ve zorunlu nedenlerden dolayı görevinden ayrıldığını açıkladı. BASK Kırklareli İl Temsilciliğini Rıdvan Demirel yürütecek
3 yıldan bu yana BASK Kırklareli İl Temsilciliğini yürütmekte olan Göksal Çidem görevden ayrılması ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:
2007 yılında başladığım Bağımsız Sendikacılık mücadelesinde Mustafa Kemal Atatürk’ün "Bağımsızlık Benim Karakterimdir." deyişini düstur alarak, asla taviz vermeden, Siyasi ve ideolojik oluşumlara payanda olmadan, çalışanların hakları için hiçbir yerden icazet almadan temel ilkelerimiz doğrultusunda BASK olarak mücadele ettik.
Özel ve zorunlu nedenlerden dolayı BASK İl Temsilciliği görevinden ayrılıyorum. Ancak Sendikal Mücadeleye BATOÇ-SEN Genel Merkezi’nde Teşkilatlanma Sekreteri olarak devam edeceğim. Konfederasyon Yönetim Kurulumuzca yapılan istişareler sonucunda alınan karar gereği Kırklareli Bask İl Temsilciliği’ni Rıdvan Demirel arkadaşımız yürütecektir. Kendisine başarılar diliyorum. Bu görevi layıkıyla yapacaktır. Onunla birlikte Mücadelenin ivme kazanarak daha da güçlü bir şekilde devam edeceğine inanıyorum. Kırklareli’nde her kesimin takdir ettiği BASK Kırklareli İl Temsilciliği her zaman emeğin yanında olmuş bundan sonrada olacaktır.
İl Temsilciliği yaptığım sürece desteklerini esirgemeyen kamu çalışanlarına, Kurumlara ve çalışanların sesini duyuran yerel basınımızın çalışanlarına teşekkür ediyor saygılar sunuyorum.” (s)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here