Basınla buluştu, seçimleri konuştu

3
* Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Kırklareli Seçim Koordinatörü Bahaddin Özbuğutu,  Kırklareli’de faaliyet gösteren Yerel ve Ulusal Basın Mensupları ile Kahvaltılı basın toplantısında bir araya geldi. Özbuğutu, düzenlenen basın toplantısında AK Parti Kırklareli İl Teşkilatları’nın yaptığı çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.
HABER MERKEZİ
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Seçim Koordinatörü Bahaddin Özbuğutu ve Seçim İşleri Eğitmeni Kadir Gurbetçi, Kırklareli’de faaliyet gösteren Yerel ve Ulusal Basın Mensupları ile 28 Mayıs 2015 Perşembe günü saat 10.00’da Royal Bilgiç Otel’de düzenlen kahvaltıda buluştu.
Düzenlenen Programda AK Parti Kırklareli İl Teşkilatı’nın Kırklareli’de yaptığı Seçim Çalışmaları konuşuldu. AK Parti Kırklareli Seçim Koordinatörü, Bahaddin Özbuğutu, Kırklareli’de yapılan seçim çalışmaları hakkında ve Genel Başkanları ve Başbakan Prof Dr. Ahmet Davutoğlu’nun programı hakkında detaylı bilgiler verdi. AK Parti Kırklareli Milletvekili Adayları; Hamdi Irmak, Volkan Göç ve Aytaç Aksoy’un Kırklareli’de sıkılmadık bir tek el bile bırakmayacaklarını belirterek, tüm Türkiye’de olduğu gibi Kırklareli’de de İktidar olacaklarını söyledi. 
Gazetemizinde bağlı bulunduğu ZORTUL Medya Grup Genel Yayın Yönetmeni Şenol Goncagül’ün; sosyal medya üzerinden duyduğu, Bazı Belediye Başkanları’nın ve diğer partilerden Üst Düzey Yöneticilerin AK Parti’ye geçip, geçmeyeceği yönündeki sorusuna Seçim Koordinatörü Özbuğutu; “Evet diğer Partilerden ve Belediye Başkanları’ndan Partimize geçmek isteyen kişiler var ve bunlar üst düzey kişilerdir. İçlerinde mevcut Belediye Başkanları da var ve bunları Sayın Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu 4 Haziran 2015 Perşembe günü saat 18.00’de Lüleburgaz’daki Kongre Meydanı’nda yapılacak olan Miting’de açıklayarak rozetlerini takacak” dedi.
Özbuğutu, AK Parti’nin Kırklareli’de koordinasyonlu bir şekilde çalıştığını bu çalışmalarının sonucun da 7 Haziran’da yapılacak olan Yerel Seçimler’de Kırklareli’den 3 Milletvekili çıkaracaklarını, bundan kimsenin şüphe duymaması gerektiğini söyledi. Özbuğutu, AK Parti’nin Kırklareli’de İktidar olması ile birlikte Kırklareli’nin içerisindeki bulunduğu köy havasından kurtularak tam anlamı ile Modern bir Şehir olacağını ifade etti. (Savaş Eskici-Selçuk Vurucu) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here