“Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan Trakya Turu’na çıkacak”

13
* “Engelliler Haftası” dolayısıyla Kırklareli Özel Eğitim Uygulama Merkezi’ni ziyaret eden AK Parti Kırklareli Milletvekili Av. Şenol Gürşan; “Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan, Mayıs Ayı sonu ya da Haziran Ayı başında Trakya Turu’na çıkacak” dedi.  
HABER MERKEZİ
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Milletvekili Av. Şenol Gürşan, eşi Cemile Gürşan, Siyasi ve Hukuk İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ertan Özbek, Seçim İşleri’nden Sorumlu İl Başkan yardımcısı Vedat Koçmuş ve teşkilat üyeleri ile birlikte 10 Mayıs 2013 Cuma günü saat 14.30’da Kırklareli Özel Eğitim Uygulama Merkezi’ni ziyaret etti.
10-16 Mayıs tarihleri arasında kutlanmakta olan “Özürlüler Haftası” dolayısıyla gerçekleştirilen ziyarette Vekil Gürşan ve beraberindekiler getirdikleri hediyeleri burada eğitim görmekte olan öğrencilere dağıttılar.
AK Parti Kırklareli Milletvekili Av. Şenol Gürşan, Engelliler Haftası dolayısıyla bu ziyareti gerçekleştirdiklerini belirterek, haftasonu programı ile ilgili şunları kaydetti: 
“15 gün evvelde bu okulumuzu ziyaret etmiştim. O ziyaretimde velilerle görüşüp, okulumuzun eksiklikleri ile ilgili sorunları dinleyerek yerinde tespitlerde bulundum. Bugünkü ziyaretimizi 10-16 Mayıs tarihleri arasında kutlanmakta olan Engelliler Haftası dolayısıyla gerçekleştiriyoruz. Bu haftanın anlam ve önemini bu çocuklarımız ile burada paylaşmak istedik. Burada eğitim gören çocuklarımıza çam sakızı çoban armağanı aldığımız hediyelerle sevindirmek istedik.
* “Kızılcahamam Toplantısı verimli geçti”
Ben geçtiğimiz hafta Genel Başkanımız ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile yılda 2 defa Kızılcahamam’da düzenlenen toplantıya katıldım. Bu toplantı oldukça verimli geçti. Türkiye’nin gündemini meşgul eden başta Anaya Değişikliği ve Çözüm Süreci olmak üzere önümüzdeki dönemde gerçekleştirilecek olan seçimlerle ilgili olarak görüş alış-verişinde bulunduk.  Bu tür toplantıları da Türkiye’de sadece AK Parti gerçekleştiriyor.
* “Haftasonunu yoğun geçireceğim”
Bu hafta sonunu da ilimde geçirmek için geldim. Bugün ilk olarak saat 10.00’da yarın Anneler Günü olması münasebetiyle Şehit ve Gazi Aileleri Derneği’nde Şehit Anneleri ile birlikte olacağız. Onların ellerini öpüp Anneler Günü’nü kutlayacağız. Öğleden sonrada Kızılcıkdere ve Üsküp’te düzenlenecek olan Yağmur Duaları’na katılacağım. Yarın da partimizin Tekirdağ Gençlik Kolları’nın düzenlediği etkinliğe Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’da katılacak. Bende oradaki etkinlikte olacağım. Oradaki etkinlikten sonra İstanbul’a geçip bir yakınımın düğününe katılacağım. Ardından da Ankara’ya geçeceğim.
* “Başbakanımız Trakya Turu’na çıkacak”
Tekirdağ’daki 2-3 saatlik programa katılmak üzere yarın Tekirdağ’a gelecek olan Başbakanımız ardından Amerika Birleşik Devletleri’ne (ABD) bir program düzenleyecek. Bu Amerika Programı’nın ardından Trakya Gezisi düzenlemeyi düşünüyorlar. Kırklareli, Tekirdağ ve Edirne olmak üzere Mayıs Ayı sonu veya Haziran Ayı başı itibari ile bu programın gerçekleştirilebileceğini düşünüyorum.” (Savaş Eskici)
   

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here