BAŞBAKAN LÜLEBURGAZ’DA

1
Kılıçdaroğlu ve Bahçeli’den sonra….
* Başbakan Ahmet Davutoğlu, bugün saat 18.00 de, Lüleburgaz Kongre Meydanında düzenlenecek olan mitinge katılacak. Davutoğlu ‘ nun, mitingde yapacağı konuşmada ülke ve bölge gündemini değiştirecek önemde açıklamalar yapacağı belirtiliyor.
HABER MERKEZİ
Genel seçime sayılı günler kala, Başbakan ve AK PARTİ Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, bugün Lüleburgaz’a geliyor.
* Önemli mesajlar verecek
Başbakan ve AK PARTİ Lideri Ahmet Davutoğlu’nun, bugün saat 18.00’de, Lüleburgaz Kongre Meydanı’nda düzenlenecek mitingde yapacağı konuşmada, ülke ve bölge gündemi ile ilgili önemli açıklamalarda bulunacağı belirtiliyor. AK PARTİ Kırklareli Milletvekili Adayı Hamdi Irmak; Başbakan Davutoğlu’nun yapacağı konuşma ile ilgili olarak; “Hangi görüşten olursa olsun, hemşerilerimizin mutlaka bu konuşmayı izlemesi gerektiğini ifade ediyorum. Bugün, ülke gündemine, Lüleburgaz damgası vurulacak. Sayın Başbakanımız, hayal kurmaya değil, yapılanları ve yapılacak olanları anlatmaya geliyor. Tüm halkımızı davet ediyoruz” dedi.
* Politika eki ses getirdi
Bugün Lüleburgaz’ da düzenlenecek olan AK PARTİ MİTİNGİ ve Başbakan Davutoğlu’nun gelişi ile ilgili olarak, Yeşilyurt Gazetesi tarafından basılan POLİTİKA EK’i, büyük ses getirdi. Tümü renkli olmak üzere; kapağı kuşe baskılı, 15 bin adet basılan TRAK HABER adlı politika eki, her görüşten vatandaşlar arasında ilgi ve beğeni gördü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here