“Başarıya az kaldı”

23
Kırklarelispor Kulüp Başkanı Volkan Can; “Denizli Belediyespor ile berabere kalmamız, takımdaki uyum sorunun yavaş yavaş ortadan kalktığına ve gelecek olan başarıyı gösteriyor” dedi.
HABER MERKEZİ
TFF Spor Toto 2. Lig kırmızı grup temsilcimiz, Kırklarelispor, çıktığı Denizli Belediyespor deplasmanından 1 puan ile döndü.
Kırklarelispor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Can, gazetemize yaptığı ziyarette, Gazetemiz Genel Koordinatörü Yasin Şendir karşıladı.
Can, henüz daha ligin başında olduklarını, lige çıkmak kadar ligde kalmanın da zor olduğunu vurguladı.
2 mağlubiyetin ardından Denizli Belediyespor ile berabere kalmanın iyiye işaret olduğunu ve takımdaki uyum sorunun ortadan kalktığını ifade eden Can;
“2 hafta üst üste çıktığımız karşılaşmalardan kötü sonuçlar almamızın ardından Denizli Belediyespor ile olan karşılaşmamız bizim için çok önemliydi.
Bu doğrultuda karşılaşmaya çok iyi başladık ve 24. dakikada Serkan Turhan’ın attığı gol ile ilk yarıyı 1-0 üstünlük ile kapadık. Futbolcu kardeşlerimizin galibiyet isteği önümüzdeki haftalarda yapılacak olan diğer karşılaşmalar için umutlandır. Takımımızın savunması ve baskısı yükseldi. İkinci yarıda kaçırdığımız gol pozisyonlarının ardından skoru korumak için savunmaya geçtik. Karşılaşmanın 81. dakikasında hakemin verdiği çelişkili kararı bizleri de şaşırttığı gibi verdiği karar sonucu penaltıdan atılan gol ile durum eşitlendi.
Her ne olursa olsun, futbolcu kardeşlerimizin oyunundan memnun kaldık. Yeter ki futbolcu kardeşlerimiz bu istek ve arzu ile oynasınlar. Bu şekilde grupta yenemeyeceğimiz bir takım olmaz. Önümüzdeki Sarıyer karşılaşmasına bakıyoruz. Bu başarı günlük bir başarı değildir. Buraya çıkmak zor ama burada kalmak ondan da zor” dedi.
Ayrıca Can, bu hafta Pazar günü kendi evinde yapılacak olan Sarıyer karşılaşmasına bütün Kırklarelispor severleri beklediklerini belirtti. (yş)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.