Baraj yolu, köstebek yuvası dolu

12
Kırklareli Barajı’na ve Devlet Su İşleri’nin (DSİ) Yazlık Tesisleri’ne ulaşımın sağlandığı yol Köstebek Yuvası’na döndü.
HABER MERKEZİ
Şehrin ve iş yoğunluğunun stresinden uzaklaşmak isteyen vatandaşlar, piknik yaparak kendilerini ruhen dinlendirmek isterken, gittikleri yol sürücüleri daha çok çileden çıkartıyor.
Şehir merkezinden DSİ yazlık tesislerine kadar olan yaklaşık 3 kilometrelik yolda bir ucundan diğer bir ucuna kadar yer yer 20 santim boylarını aşan ve çok sayıda çukurlardan geçilmez oldu.
Yaz’ın gelmesiyle birlikte hafta sonları olduğu kadar hafta içleri de trafik akışının yoğun olduğu yol, Kış aylarının sert geçmesinden kaynaklanan çukurların biran önce kapatılmasını isteyen vatandaşlar; “Kaş yapalım derken göz çıkartıyoruz. Şehrin gürültüsünden kaçarak, bir nebze de olsa stres atmak, dinlenmek ve eğelenmek için giderken, ceplerimize ciddi derecede zarar veriyoruz. Zaten Kırklareli’de piknik yapılabilecek düzgün bir DSİ’nin yazlık tesisleri var. Artık yolun bozuk olmasından dolayı araçlarımız büyük çapta zararlar görmeye başladı.” (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.