BAL Ligi’nde guruplar belli oldu

25
Bölgesel Amatör Lig’te (BAL) gruplar belli oldu.
HABER MERKEZİ 
Bölgesel Amatör Lig’te (BAL) gruplar belli oldu. Babaeskispor, Tekirdağspor, Ergene Velimeşe Spor,  Edirnespor Gençlik ve Anafartalarspor’dan 5 takım 11. Grupta Trakya’yı temsil edecekler. 2014-15 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de 1 tane 12 takımlı, 3 tane 13 takımlı ve 7 tane 14 takımlı olmak üzere 11 grupta 149 takım mücadele edecek. 
Müsabakaların 14 Eylül 2014 tarihinde başlayacağı Bölgesel Amatör Lig’de, grup birincisi olan takımlar doğrudan Spor Toto 3. Lig’e çıkarken, gruplarını son iki sırada tamamlayan takımlar küme düşecek.
Bölgesel Amatör Lig’de 2014-2015 sezonu katılım başvuruları tamamlandı. BAL’da bu sezon oynama hakkı olan 163 takımdan 149’unun başvurusu kabul edildi. Bu takımların 81’ini geçen sezon BAL’da yer alan takımlar oluştururken, 62 takım ilk kez BAL’da oynayacak. 6 takım ise geçen sezon Spor-Toto 3.Lig’den düşen takımlardan oluşuyor.
BAL’da gruplar şu şekilde oluştu; 
1. GRUP
1- Diyarbakır 1968 Spor
2- Diyarbakır Yolspor
3- Hasköy Yıldızspor (Muş)
4- 12 Bingöl Spor
5- Yüksekova Belediyespor (Hakkari)
6- Patnos Gençlik Spor (Ağrı)
7- Batman Gercüş Bağlarspor
8- Kurtalan Spor (Siirt)
9- Tatvan Gençlerbirliği Spor (Bitlis)
10- Başkalespor (Van)
11- Mardinspor
2. GRUP
1- Beşikdüzüspor (Trabzon)
2- Karaderespor (Trabzon)
3- Yomraspor (Trabzon)
4- Çayelispor (Rize)
5- Ardeşenspor (Rize)
6- 1926 Bulancakspor (Giresun)
7- Görelespor (Giresun)
8- Arhavispor (Artvin)
9- Serhat Ardahanspor
10- Torulspor (Gümüşhane)
11- Bayburt Belediyespor
12- Karsspor
13- 13 Şubat Erzincan Gençlikspor
3. GRUP
1- 44 Malatyaspor
2- Malatya Yeşilyurtspor
3- Elbistan Belediyespor (K.Maraş)
4- Pazarcık Spor (K.Maraş)
5- Adıyaman İl Özel İdaresi Spor
6- Adıyamanspor
7- Şehit Kamil Bld.Spor (G.Antep)
8- Sakıcı İnşaat Şenyurtspor (G.Antep)
9- Ş.Urfa Karaköprü Bld.Spor
10- Suruç Gençlikspor (Ş.Urfa)
11- Elazığ Yolspor
12- Kilis Belediyespor
13- Dersimspor (Tunceli) 
4. GRUP
 1-  Ceyhanspor (Adana)
 2- Kozan Belediyespor (Adana)
 3- Hadırlıgücüspor (Adana)
 4- Akşehirspor (Konya)
 5- Sarayönü Belediyespor (Konya)
 6- Selçuklu Belediyespor (Konya)
 7- Akdeniz Belediyespor (Mersin)
 8- Mersin B.Şehir Bld.Meskispor 
 9- Toroslar Belediyespor (Mersin)
 10- Reyhanlı Belediyespor (Hatay)
 11- Dörtyol G.Birliği Spor (Hatay)
 12- Osmaniyespor Futbol Kulübü
 13- Karaman Belediyespor
 5. GRUP
 1- Çarşambaspor (Samsun)
 2- Termespor (Samsun)
 3- Ladik Belediyespor (Samsun)
 4- 1930 Bafraspor (Samsun)
 5- Fatsa Belediyespor (Ordu)
 6- Güzelordu Spor
 7- Ünyespor (Ordu)
 8- Yeni Amasyaspor
 9- Ulukavakspor (Çorum)
 10- Kaptan D.Ç Soğuksu Yenice 
 11- Kastamonuspor 1966
 12- Sinopspor
 13- Bartınspor
 6. GRUP
 1- Sincan Belediyespor (Ankara)
 2- Keçiören Bağlumspor (Ankara)
 3- Yeni Altındağ Bld.Spor(Ankara)
 4- Kazan Belediyespor (Ankara)
 5- Kayseri Yolspor
 6- H.Erciyes Gençlik ve Spor (Kayseri)
 7- Zara Belediyespor (SİVAS)
 8- Cumhuriyet Üniversite Spor (Sivas)
 9- Sorgun Belediyespor (Yozgat)
 10- Yimpaş Yozgatspor
 11- MKE Kırıkkalespor
 12- Yeşil Kırşehirspor
 7. GRUP
 1- Muratpaşa Belediyespor (Antalya)
 2- Konyaaltı Belediyespor (Antalya)
 3- Sarayköyspor (Denizli)
 4- Pamukkalespor (Denizli)
 5- İzmir Spor
 6- Yeşilovaspor (İzmir)
 7- Eğridir Spor (Isparta)
 8- DSİ Spor (Isparta)
 9- Bodrum BLD. Bodrumspor (Muğla)
 10- Muğlaspor
 11- Uşak Sportif Gençlik Spor
 12- Selvioğlu Spor (Uşak)
 13- Afjet Afyonspor
 8. GRUP
 1- Didim Belediyespor (Aydın)
 2- Bozdoğan Belediyespor (Aydın)
 3- İncirliova Belediyespor (Aydın)
 4- Balıkesir Büyükşehir Belediyespor
 5- Erdekspor (Balıkesir)
 6- Sındırgı Belediyespor (Balıkesir)
 7- Narlıdere Belediyespor (İzmir) 
 8- İzaks Gaziemir Spor (İzmir) 
 9- Atilla Spor (İzmir) 
 10- Manisa Büyükşehir Belediyespor
 11- Somaspor (Manisa)
 12- Soma sotes spor (Manisa)
 13- K.Biga Bld. Gençlik Ve Spor(Ç.Kale)
 9. GRUP
 1- Sultanbeyli Belediyespor (İstanbul) 
 2- İFA Spor (İstanbul) 
 3- Modafenspor (İstanbul)
 4- Yeni Bosnaspor (İstanbul) 
 5- Leventspor (İstanbul) 
 6- Çayırovaspor (Kocaeli) 
 7- Gebze Spor (Kocaeli)
 8- Gebze Sultan Orhan Spor (Kocaeli)
 9- Elmas Bahçespor (Bursa)
 10- Kestel Belediyespor (Bursa)
 11- İnegöl Gençlergücü Spor (Bursa)
 12- Mudanyaspor (Bursa)
 13- Altınova Belediyespor (Yalova)
 10. GRUP
 1- Çıksalınspor (İstanbul) 
 2- Avcılar Bld. Spor (İstanbul) 
 3- Dikilitaşspor  (İstanbul) 
 4- Sultangazispor (İstanbul) 
 5- Karasuspor (Sakarya)
 6- Serdivanspor (Sakarya)
 7- Arifiye Kalaycıspor (Sakarya)
 8- Eskişehir Sağlıkspor
 9- Eskişehir Demirspor
 10- Kütahyaspor
 11- Dumlupınar Üniversitesi(Kütahya)
 12- Beyköy Belediyespor (Düzce)
 13- Düzcespor
 14- Kıbrıscıkspor (Bolu)
 11. GRUP
 1- Arnavutköy Bld. Spor (İstanbul) 
 2- Çengelköyspor (İstanbul) 
 3- B. Çekmece Bld. Spor ( İstanbul )
 4- Erokspor (İstanbul) 
 5- Çınarlı Spor (Kocaeli)
 6- Kocaelispor
 7- Kdz. Ereğli Bld. Spor (Zonguldak)
 8- Kozlu Belediyespor (Zonguldak)
 9- Ergene Velimeşe Spor (Tekirdağ)
10- Tekirdağspor
11- Edirnespor Gençlik
12- Anafartalarspor (Edirne)
13- Babaeskispor (Kırklareli) (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here