BAKAN TAKDİRİ

34
Bakan tebrik etti: ”Hayırlısı olsun. Bu gazete tutar”
AK Parti Kırklareli İl Kadın Kolları Kongresine katılan Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, gazete manşeti ve kendisine hitaben yazılan “Açık Mektup” dikkatlice okudu. Bakan Müezzinoğlu; ”Harika bir manşet ve harika bir köşe yazısı olmuş. Titizlikle bizzat takipte olacağım” dedi.
YEŞİLYURT ÖZEL
Sağlık Bakanı Dr Mehmet Müezzinoğlu, geçtiğimiz günlerde el değiştiren Yeşilyurt Gazetesi nedeniyle, gazetenin genel yayın yönetmeni Şenol Goncagül ‘ ü kutladı.
* “Manşetiniz ve Köşe Yazınız harika”
Cumartesi tarihli gazetemizi inceleyen ve gazete manşeti ile köşe yazısı hakkında Yeşilyurt Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Şenol Goncagül’e görüşlerini belirterek,  son derece yerinde bulan Bakan Müezzinoğlu; “Gerçekten de, hizmet anlamında yapabildiğimizin en iyisini yapıyoruz ama bunların anlatımını yapamıyoruz. Siyasi teşkilatlardan mı, yoksa bürokratik kanallardan mı sıkıntılar var, bunu bizzat araştırıp, gereğini yapacağım. Kaleminize sağlık” dedi.
* “Bu gazete tutar”
Yeşilyurt Gazetesi’ni inceleyen ve beğenilerini dile getiren Bakan Müezzinoğlu; “Öncelikle devir nedeniyle yeni yönetime başarılar diliyorum. Gayet profesyonelce haber ve köşe yazıları var. Sizleri kutluyorum. Bu gazete bu şekilde devam ederse kesinlikle tutar ve büyür” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here