Bahçeşehir Koleji Yatılı Öğrencilerini Evden Ayrıldıkları İlk Gecede Yalnız Bırakmadı

18
2013-2014 Eğitim- Öğretim yılının ilk gününe merhaba diyen Edirne Bahçeşehir Koleji yatılı öğrencileri, tatil dönüşü ailelerinden ayrı geçirdikleri ilk gecede öğretmenleri Nejat……
HABER MERKEZİ
2013-2014 Eğitim- Öğretim yılının ilk gününe merhaba diyen Edirne Bahçeşehir Koleji yatılı öğrencileri, tatil dönüşü ailelerinden ayrı geçirdikleri ilk gecede öğretmenleri Nejat İnceoğlu, Aytül İnceoğlu, Melike Pamukçu, Gülin Pamukçu ve Meltem Şunda eşliğinde keyifli bir oryantasyon programı yaşadılar. Ders bitimi ile başlayan Edirne turu ve Karaağaç’ta içilen keyif çayının ardından öğrencilere Edirne’de alış-veriş yapabilecekleri, yemek yiyebilecekleri, gezebilecekleri yerler ile gidilebilecek sinemaların yerleri gösterilerek Margi AVM’de akşam yemeği yendi. 
Ertesi akşamda okul bahçesinde keyifli bir mangal partisi ile yeni eğitim öğretim yılına merhaba ile ortasyon programı sonlandı. 
Etkinliğe katılan öğrenciler, öğretmenleri ve birbirleri ile özlem giderdikleri gibi aralarına yeni katılan arkadaşları ile tanışıp uyum sürecinde birbirlerine destek sözü verdiler.(Ayşe Cankurt)
      

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here