Babaeskispor’da transfer bombaları devam edecek

21
* Başkan M. Ömür Kavak, Gürci Kaleci ile anlaştı, yakında bir bomba transfer daha bekleniyor.

Özkan Başaran
Kırklareli Amatör Süper Futbol Ligi’nde mücadele eden Babaeskispor’da, yabancı uyruklu sürpriz bir transfer daha gerçekleşti.
Göreve geldikleri günden itibaren yaptıkları transfer çalışmaları ve icraatlar ile gündemden düşmeyen Babaeskispor Kulübü yeni Yönetim Kurulu, bu sefer bomba gibi genç bir ismi kırmızı-lacivertli renklerine bağladı.
Babaeskispor Sosyal Tesisleri’nde yapılan anlaşmada, Kulüp Başkanı Murat Ömür Kavak ve Mali Danışman İlker Dursun, Gürcistan Uyruklu 19 yaşında ki Tarıel Mtchedlıdze ile 2,5 yıllığına el sıkıştı.
Genç Kaleci, Tarıel Mtchedlıdze, anlaşma sonrası tercüman aracılığı ile yaptığı açıklamada;
“Trabzonspor’un eski yıldız futbolcusu Arçil Şota’nın Kulüp Başkanı olduğu 2.Lig Takımı School 35’te Kaleci olarak forma giydiğini ve Gürcistan’ın, 1.Lig Takımlarından Gagraspor’un transfer listesinde olmasına rağmen tercihini Türk Takımlarından yana kullandığını belirtti.
Kulüp Başkanı M.Ömür Kavak ise yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Babaeskispor Kulübüne genç ve yetenekli bir kaleci kazandırdığımız için çok mutluyuz. 2,5 yıllığına anlaşma sağladığımız Tarıel Mtchedlıdze, Gürcistan Uyruklu olup, 19 yaşında ve ilerisi için büyük bir istikbal vaat ediyor. Babaeskispor’un en iyi yere gelmesi için transfer çalışmalarımız devam edecek, taraftarın arzu ettiği takımı mutlaka kuracağız.”

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here