Babaeskispor Taekwondo Takımı Balkan Şampiyonası’nda

15
Babaeskispor Taekwonda Takımı, 21-23 Haziran 2010 tarihleri arasında Çanakkale-Gökçeada’da yapılacak olan “Taekwondo Balkan Şampiyonası” katılmak üzere İlçeden sabahleyin hareket etti.


HABER MERKEZİ

Babaeskispor Taekwonda Takımı, Çanakkale-Gökçeada’da yapılacak olan Taekwondo Balkan Şampiyonası’na, Minik, Yıldız ve Genç Kategorileri’nden oluşan toplam 21 sporcu ile katılacak.
İlk gün Finalleri Gökçeada Kapalı Spor Salonu’nda, 21-23 Haziran 2010 tarihleri arasında yapılacak olan Şampiyonaya, Yunanistan ve Bulgaristan Ülkelerinin yanı sıra Türkiye’den; Kırklareli, Babaeskispor, Hatay, Tekirdağ, Antalya, Balıkesir, Çanakkale, Isparta, Edirne, İstanbul ve Bursa Taekwonda Takımları katılıyor.
Babaeskispor Taekwonda Antrenörü Yasin Nas, Şampiyonaya hareket etmeden önce yaptığı açıklamada 100. Yıl Kapalı Spor Salonu’nda 1,5 aydır disiplinli bir şekilde çalıştıklarını belirterek, yapılacak olan müsabakalar sonucunda takım halinde şampiyonluk beklediklerini kaydetti.
Babaeskispor Taekwondo Takımını sabah saat 07.00’de Çanakkale’ye Babaeskispor Kulüp Başkanı İlker Dursun ve Muhasip Adnan Üstünay uğurladı. (ö.b.)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.