Babaeskispor, Lüleburgazspor ile karşılaşıyor

19
Kırklareli Amatör Süper Futbol Ligi’nin 13’üncü haftasında olumsuz hava şartları nedeniyle ertelenen Lüleburgazspor-Babaeskispor karşılaşması hafta içinde oynanıyor.

Özkan Başaran

Kırklareli İl Futbol Tertip Komitesinin aldığı karar sonucu, Lüleburgaz 8 Kasım Stadı’nda, 25 Şubat 2010 Perşembe günü, oynanacak olan karşılaşma saat: 14.00’te başlayacak.
Amatör Süper Lig puan cetvelinde; Babaeskispor, 25 puanla 2’inci sırada yer alırken, Lüleburgazspor ise 15 puanla 8’inci sırada yer alıyor.
Babaeskispor, Teknik Direktör Kadir Öztürk, yönetiminde son antrenmanını 100.Yıl Stadı’nda tamamladı.
Teknik Direktör Kadir Öztürk, antrenman sonrası yaptığı açıklamada, deplasmanda oynayacakları Lüleburgazspor karşısına mutlak 3 puan almak için çıkacaklarını belirtti.
Öztürk, takımda istediği havayı yakaladığını belirterek, şunları söyledi; “Bir takımda sezon ortası gelip bazı şeyleri birden değiştirmek zordur. Onun için ben Babaeskispor taraftarlarından biraz sabır ve zaman istiyorum. Her şey yerine oturmaya başladı, takımda ki kaybolmuş olan ruh ve heyecanı yeni Yönetim Kurulumuzun büyük destekleri ile tekrar toparlamaya çalışıyoruz. Lüleburgazspor karşısında daha başarılı bir futbol sergileyip, Babaeski’ye 3 puanla dönmek istiyoruz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here