Babaeskispor lige 3 puanla başlamak istiyor.

22
* Başkan Dönmez; "Babaeskispor’un geleceğine yatırım yapıyoruz. Maddi anlamda destek konusunda Belediye Başkanımız Abdullah Hacı en büyük pay sahibi" dedi.
HABER MERKEZİ
Türkiye Bölgesel Amatör lig (BAL) Kırklareli Temsilcisi Babaeskispor Pazar günü sahasında Ergene Velimeşe maçıyla yeni sezona merhaba diyecek.
Babaeskispor Antrenörü Günay Benice ve Ufuk Böker yaptıkları ortak açıklamada, Pazar günü Babaeskispor sahasında Ergene Velimeşespor ile ligin ilk maçına çıkacaklarını, genç yeteneklerden oluşan mütevazı bir takım kurduklarını hedeflerinin lige 3 puanla başlamak olduğunu belirttiler.
Babaeskispor Kulüp Başkanı Cenk Dönmez, BAL Ligi 11. Gurup’ta ilk maçlarını sahalarında Ergene Velimeşespor ile oynayacaklarını, sahadan 3 puan ile ayrılmak istediklerini belirterek gazetemize şu açıklamalarda bulundu;
"Bu sezon BAL Ligi 11. Gurup’ta mücadele edeceğiz. Gurubumuz diğer guruplara göre zorlu bir gurup ancak tüm zorluklara rağmen Babaeskispor’a yakışır bir mücadele içinde olacağız. Büyük paralar harcayarak transfer yapomaktan ziyade alt yapıya önem veriyoruz. Babaeskispor’un geleceğine yatırım yapıyoruz. Maddi anlamda destek konusunda Belediye Başkanımız Abdullah Hacı en büyük pay sahibi. Bunun dışında çok ciddi bir destek bulamıyoruz.
Babaeskispor için devamlı kaynak sağlama çalışmaları yapıyoruz. Belediye Otoparkı’nı Babaeskispor’a aldık. Bariyerli Otopark yaparak maddi kaynak sağlayacağız. Kalıcı ve devamlı kaynak sağlamak adına atılımlarda bulunuyoruz. Yönetim olarak Babaeskispopr’un gelecek 5 yılı için hazırladığımız planları hayata geçireceğiz. Bu süreçte kendimize büyük hedefler koyduk. Hedeflerimizi bir bir gerçekleştireceğiz.
Tesislerimizi modern hale getirdik. Kültür Merkezimizde futbolcularımız için dinlenme salonu hazırladık. Tesisleşmemiz devam edecek.  Rakiplerimiz bizim bütçemizin çok üzerinde bütçelerle lige başlıyorlar ama bizde mütevazı bütçemize rağmen zirve mücadelesine katılacağız. Hedeflerimizi gerçekleştirdiğimizde, devamlı ve kalıcı kaynakları sağladığımızda Şampiyon olup profesyonel ligdeki günlerimize döndüğümüzde oralarda kalıcı olacak ve daima üst ligleri hedefleyeceğiz."

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here