Babaeskispor Kulübü’nün Kış Spor Okulu hizmete başladı

52
Babaeskispor Kulübü Kış Spor Okulu Babaeski Ortaokulu Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen etkinlikle çalışmalarına başladı.
HABER MERKEZİ
Babaeskispor Kulübü Kış Spor Okulu Babaeski Ortaokulu Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen etkinlikle çalışmalarına başladı.
İlk kayıt gününde Salon Futbolu, Basketbol ve Voleybol Branşları’na 50’nin üzerinde toplam katılım gerçekleşti. Kış Spor Okulu’nda Salon Futbolu branşında Antrenör Önder Sezer, Basketbol branşında Antrenör Sercan Taşkıran, Voleybol branşında Atilla Yalçın ve Antrenör Kayhan Arınan Babaeskili sporsever çocuklar ve gençlerle buluştular.
Antrenör Sercan Taşkıran, Babaeskispor Kulübü Kış Spor Okulu ile ilgili gazetemize yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:
“Babaeskispor Kulübü Kış Spor Okulu’nun kayıt işlemlerini bugün Babaeski Ortaokulu Kapalı Spor Salonu’nda velilerimizin ve sporsever gençlerimizin katılımı ile gerçekleştiriyoruz. Gösterilen ilgiden çok memnunuz ve bu ilginin daha da artacağına inanıyoruz. Buradaki Antrenör arkadaşlarımla birlikte ilk amacımız Babaeskili çocuklarımıza ve gençlerimize spor yapmayı sevdirmektir. Bununla birlikte Babaeskispor’umuzun altyapısına gençlerimizi hazırlayarak, sporcu eğitimine katkıda bulunmak istiyoruz. Babaeskispor’umuzun, Babaeski Kapalı Spor Salonu’nun yenilenmesi ve açılmasıyla birlikte tüm turnuvalara katılma şansı elde edecek. Bizim en büyük sorunumuz, turnuvalara katılabileceğimiz bir salonumuzun olmamasıydı. Tesislerimizin yenilenmesi ile birlikte bu sorunumuz ortadan kalkacak ve Kış Spor Okulumuzdaki amaçlarımız gerçekleşmeye başlayacaktır. Ayrıca, antrenmanlarımız da Babaeski Ortaokulu Kapalı Spor Salonu’nda Cumartesi, Pazar ve haftaiçi belirleyeceğimiz bir günde devam edecek.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here