Babaeskispor, Gol Kralı Hakkı ile anlaştı

16
Kırklareli Süper Amatör Futbol Ligi takımlarından Babaeskispor, yeni sezonda Edirne Süper Amatör Ligi’nden Bölgesel Futbol Ligi’ne yükselen Keşanspor’un Gol Kralı 22 yaşındaki yıldız oyuncu Hakkı Çelebi ile anlaştı.

HABER MERKEZİ

Tarihi Kültür ve Sanat Şehri Alpullu Beldesi’nde, yılların takımı Şekerspor’un alt yapısından yetişen ve geçtiğimiz sezon, Edirne Süper Amatör Lig maçlarında takımın santrafor mevkiinde oynadığı süre içinde 13 golle Gol Kralı olan başarılı futbolcu Hakkı Çelebi yeni sezonda Babaeskispor ile 1 yıllık resmi sözleşme imzaladı.
Babaeskispor Sosyal Tesisleri’nde, Kulüp Başkanı İlker Dursun ve Mali Sorumlu Adnan Üstünay ile 2010-2011 sezonu için anlaşarak el sıkışan genç yıldız oyuncu Hakkı Çelebi, kendisini 1 yıllığına kırmızı-lacivertli renklere bağlayan resmi sözleşmeye imza attı.
Kulüp Başkanı İlker Dursun, yeni sezon öncesi transfer çalışmalarının bütün hızıyla sürdüğünü belirterek, şunları söyledi:
“Bütün Trakya Kulüplerinin peşinde koştuğu 22 yaşındaki genç yıldız oyuncu Hakkı Çelebi gördüğünüz gibi bugün Babaeskispor’u tercih etmiştir. Bu da bizi Yönetim Kurulu ve Teknik Heyet olarak son derece mutlu etmiştir. Çünkü sevgili kardeşimiz Hakkı önceki sezonlar formasını giydiği Kulübüne bu sefer gol kralı olarak geri dönmüştür. Şuan onu tekrar takımda görmenin gururunu ve sevincini yaşıyoruz. Önümüzde ki günlerde transfer çalışmalarımız Teknik Heyetin istediği şekilde bütün hızıyla devam edecektir.”
Gol Kralı Hakkı’da yaptığı açıklamada; “Babaeskispor’un bu sezon ligdeki hedefi Bölgesel Amatör Ligi’ne çıkmaktır. Ben özellikle bu sezon takımda daha güzel işler yapacağına inandığı Kulüp Başkanı Sayın İlker Dursun için geldim. Bu sezon hedefimiz kesinlikle şampiyonluk, tekrar takımımda olmaktan çok mutluyum” dedi. (ö.b.)

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here