Babaeskispor Çanakkale’de kampa girdi

33
Babaeskispor Çanakkale’de kampa girdi

Kırklareli Amatör Süper Futbol Ligi takımlarından Babaeskispor, yeni futbol sezonu öncesi Çanakkale’de kampa girdi.

Bu sabah Babaeski Belediye Başkan Yardımcısı Fikri Karaca, Kulüp Başkanı Mustafa Yamak ve önceki Kulüp Başkanı Nusret Can, 25 kişiden oluşan Babaeskispor takımının kamp kafilesini Belediye önünden yolcu ederek Çanakkale Iline uğurladılar.

Çanakkale, Intepe Gençlik ve Izcilik Eğitim Tesislerinde 10 gün kamp yapacak olan kırmızı-lacivertliler, 2009-2010 yılı yeni futbol sezonuna yine iddialı bir şekilde hazırlanıyor.

Kamp döneminde ki çalışmalarını kondisyon ağırlıklı olmak üzere günde iki antrenman ile sürdürecek olan Babaeskispor, 10 günlük süre içerisinde Kaz dağları Ormanlarında bol bol oksijen depolayacak.

Yaptıkları yeni transfer çalışmaları ile dikkatleri üzerine çeken Antrenör Günay Benice, telefon ile yaptığımız görüşmede, şunları söyledi.

"Babaeskispor’un hedefi bu yılda üçüncü Türkiye Profesyonel Futbol Ligine yükselmektir.

Yeni futbol sezonu öncesi bu kamp dönemi takıma oldukça faydalı olacaktır. Bu 10 gün lük kamp dönemini ormanda yapacağımız kondisyon ağırlıklı kros çalışmaları ve 18 Mart sahası’nda yapacağımız saha ve taktik çalışmaları ile çok iyi değerlendirmek istiyoruz."

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here