Babaeskispor, Benice ve Böker ile sözleşme imzaladı

31
Kırklareli Süper Amatör Küme Futbol Ligi takımlarından Babaeskispor, Antrenör Günay Benice ve Kaleci Antrenörü Ufuk Böker ile yeni sezonda yeniden anlaşma sağlayarak 1 yıllık sözleşme imzaladı.

HABER MERKEZİ

Babaeskispor Sosyal Tesislerinde yapılan görüşmede Babaeskispor Kulüp Başkanı İlker Dursun, Genel Sekreter Cenk Dönmez, Transfer Komitesi Üyeleri Ülkü Tırpancı ve Adnan Üstünay, Antrenör Günay Benice ve Kaleci Antrenörü Ufuk Böker ile 1 yıllık anlaşma sağlayarak resmi sözleşme imzaladılar.
Antrenör olarak üçüncü kez Süper Amatör Futbol Ligi’nde görev yapacağını belirten başarılı Teknik Sorumlu Günay Benice, bu durumun kendisi içinde çok önemli olduğunu belirterek, şunları kaydetti:
“Babaeskispor her sezon hedefi olan bir takım oluşturmuştur, ben geçmişte 2. ve 3. Profesyonel liglerde yıllarca formasını giydiğim bu takımda, geçen sezon kısa bir dönem çalışmama rağmen yine de mutlu ayrıldım. Ben bu sezon da Kaleci Antrenörüm ve çok değerli dostum ve Yardımcım olan Ufuk Böker Hocam ile birlikte takımın başında yine başarılı olacağımıza inanıyorum.” 
Yapılan imza töreninde transfer çalışmalarının sürdüğünü kaydeden Kulüp Başkanı İlker Dursun, şu anda 8 futbolcu ile temas halinde olduklarını açıklarken; “Bunlardan iki ya da üçünü almayı düşünüyoruz. Babaeskispor bu sezon her maçı final maçı niteliğinde görecek ve ilk yarı hedefi lider olarak bitirmek olacaktır. Zaten bunu gerçekleştiremezsek başarılı sayılmayız. Bize her zaman destek veren başta Kaymakamımız Sayın Mustafa Demir ve Belediye Başkanımız Sayın Abdullah Hacı’ya, teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunuyoruz.” şeklinde ifade etti. (ö.b.)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here