Babaeski’nin ilk AVM’si ELİTA’nın temeli atıldı

14
* Kırklareli’nin Babaeski ilçesinin ilk Alış-Veriş Merkezi olma
özelliğini taşıyan ELİTA AVM’nin temeli düzenlenen törenle atıldı.

HABER MERKEZİ
Tüm yolların kesiştiği Kırklareili’nin Babaeski ilçesinde, 500m² arazi üzerine 3 katlı toplam 7500m² kapalı alan, 6000m² açık alan ve 500 araçlık otoparkı olacak ELİTA Alış-Veriş Merkezi’nin temeli 25 Aralık 2010 Cumartesi günü saat 14.00’da yoğun bir katılımla atıldı.
Düzenlenen temel atma törenine;  CHP Kırklareli Milletvekili Tansel Barış, Kırklareli Valisi Muammer Muşmal, Kırklareli İl Emniyet Müdürü Behzat Canbazoğlu, Kırklareli İl Basın Müdürü Cengiz Halit Şen, Kırklareli Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Mehmet Bayram, Babaeski Kaymakamı M. Asım Alkan, Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdulah Hacı, Babaeski İlçe Emniyet Müdürü A. Haluk Karakuş, Belediye Meclis Üyeleri, CHP Babaeski İlçe Başkanı Av. İrfan Altınel, Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sebahattin Öner, Genel Sekreteri Cenk Dönmez, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Türkay Topal, AK Parti Kırklareli İl Yöneticisi Ali Gencal, AK Parti Kırklareli Kadın Kolları Başkanı Hazel Yolgiden, Babaeski Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi Elmas Cankurt, Babaeski Gündem Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Aydın Bilgili ve çok sayıda  Babaeski’li vatandaş katıldı.
Temelinin atıldığı ELİTA Alış-Veriş Merkezi’nin gerçekleşecek olan projesinde alışveriş, sosyal, kültürel ve eğlence merkezi 1000m² market alanı ile kaliteyi ucuza alabileceğiniz aradığınız her şeyi bulabileceğiniz hipermarketin olacağı bildirildi.
Ertemoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ertem Babaeski’ye kazandırılacak olan ELİTA Alış-Veriş Merkezi ile ilgili olarak şu bilgileri verdi:
“Ertemoğlu İnşaat kurulduğu günden itibaren yapmış olduğu projelerine bir yenisini daha ekliyor. Hizmette sınır tanımayan modern mimari ve çağdaş çizgilerimizle yurt içi ve yurt dışında olmak üzere birbirinden önemli projelere imzamızı attık. Şimdi de burada sizlerle birlikte Babaeski’de ELİTA AVM’nin temellerini attık. Hedefimiz Haziran ayının ilk günlerinde yine sizlerle beraber bu Alış-Veriş Merkezi’nin açılış töreninde de olabilmek. Giriş katında 1000m² hipermarket alanı, Eczane, Elektronik Eşya, Banka, Açık Teraslı Restaurant, Şans Oyunları, Çiçekçi, Tekel Bayii v.b. 21 adet dükkan olacak. 1. katta Bay-Bayan Giyim, Çocuk Giyim, Spor Giyim, Ayakkabı-Çanta, Optik, Kuyumcu, Parfümeri, Mefruşat v.b. 30 adet dükkan bulunacak. 2. katta 1 adet VIP, 2 adet Cep Sineması, 6 Bantlı Bowling Salonu, Çocuk Oyun Alanı, D&R Müzik Kitap Market, Fastfoodlar, Restaurantlar olmak üzere 19 adet dükkan olacak. Şimdiden tüm Babaeski’lilere ve tüm Trakya’lılara hayırlı olmasını dilerim.” (c.ç.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.