Babaeski’lilere doğalgaz için ücretsiz servis

13
Babaeski Belediyesi, ilçe halkının doğalgaz aboneliklerini Lüleburgaz ilçesinde yaptırabilmeleri için ücretsiz otobüs seferleri düzenlemeye başladı.

Belediye Başkanı Abdullah Hacı, yaptığı yazılı açıklamada, ilçe halkının Lüleburgaz’a işlem yaptırmak için gidip gelirken cebinden para çıkmaması için 23 Ocak tarihine kadar 09.00, 11.00, 13.00 ve 15.00 saatlerinde ücretsiz otobüs servisi hizmeti verileceğini belirtti.
Hacı, şunları kaydetti:
”Sosyal belediyecilik anlayışımız gereği halkımızın doğalgaz abonelik işlemlerindeki mağduriyetlerini bir nebze olsun bu uygulama ile dindirmek istedik. Gönül isterdi ki halkımız doğalgaz işlemlerini Lüleburgaz’a gitmeden kendi ilçelerinde yaptırabilsinler. Babaeski Belediye Başkanlığı, sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde vatandaşlarımızın ihtiyacı olan her konuda üreteceği projelerle hayatı kolay ve yaşanılır kılmaya gayret göstermektedir. Değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik anlayışı ile halkın yönetimde söz sahibi olduğu, belediye hizmetlerinin ilçenin her noktasına ulaştığı, yaşam kalitesi yüksek, marka ilçeler arasında kendine sağlam bir yer edinecek modern bir Babaeski en büyük hedefimizdir. Bu doğrultuda tüm yatırımlarımızla Babaeski’nin geleceğini planlıyoruz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here