Babaeski’de yardım amaçlı Kermes açıldı

20
Babaeski İlçesi’nde, Eğitime Gönülveren Yardımsever ev hanımları tarafından fakir ve ihtiyaç sahibi öğrenciler için Kermes düzenlendi.


HABER MERKEZİ 

Eski 2 no.lu Sağlık Ocağı binasında düzenlenen Kermes’in açılış kurdelesini, Babaeski Kaymakamı Mustafa Demir, Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı ve İlçe Müftüsü İsmail Gökmen ile birlikte kestiler. Açılışta Kaymakam Mustafa Demir kermesin muhtaç öğrenciler yararına yapılmasının iyi olduğunu belirterek yardımcı olanlara teşekkür etti.
Kermesi gezen Kaymakam Mustafa Demir, yiyecek reyonundan 1 tepsi baklava, Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı ise 3 çift ayakkabı alarak, görevlilerden ihtiyaç sahibi öğrencilere gönderdiler.
Babaeski İlçesi’nde Eğitime Gönülveren Yardımsever ev hanımları, Ayşe Tınmaz, Nurcan Yerlikaya ve Özlem Eröz’ün düzenlenmesinde önderlik ettiği Kermes 10.00-21.00 saatları arası 15 gün halka açık kalacak.
Düzenlenen açılış törenine, Kaymakam Mustafa Demir, Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı, İlçe Emniyet Müdürü Tuncay Sancak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemil Çakıcı, İlçe Müftüsü İsmail Gökmen, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Harita Mühendisi Yusuf Vehbi Tamerol ve çok sayıda davetli katıldı.
Sercan Davet ve Organizasyon tarafından organize edilen Kermes’in açılış töreninden sonra, katılanlara hediye paketi verilerek mantı ve gözleme ikramında bulunuldu.(ab)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here