Babaeski’de moda’nın yeni adresi “İkoncan”

30
Kırklareli’nin Babaeski ilçesi Hacı Hasan Mahallesi, Taktakçı Mehmetağa Caddesi No:11’de faaliyet göstermeye başlayan modanın yeni çizgisi iddiasında bayan giyim mağazası “İkoncan Butik” düzenlenen açılış kokteyli ile hizmete girdi.

HABER MERKEZİ

Mağazanın açılış kurdelesini, önceki dönem Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Babaeski İlçe Başkanı Hüseyin Özşengül ile birlikte kesen Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı; bundan sonra Moda’nın kalbinin Babaeski İlçesi’nde atacağını söyledi.
Başkan Hacı; “Ülkede genelinde ekonomik kriz yaşanırken benim İlçemde cesaretli yatırımcılar tarafından çeşitli meslek gruplarından sürekli yeni iş yerlerinin açılması beni mutlu ediyor” dedi.
Yeni Butik sahibi Cansu Akcan ise açılan mağazada moda çizgisinin arkasında yatan felsefenin markanın modellerinde sunduğu uç noktada, taviz vermeyen ve şüphe götürmez şekilde çağdaş düşüncesinde ki kıyafet bulmakta zorlanan hanımlara yeni bir alternatif oluşturma iddiasında.
Mağazada 40-48 Plus Size (Geniş Beden) şık ve rahat ürünlerin yanı sıra çeşitli takı ve aksesuarlarda yer alıyor.
Mağaza sahibi Akcan ise yaptığı açıklamada, “Babaeski’de geniş beden giyim üzerine fazla bir seçenek yok. Bunun için bu alanda bir ihtiyaca cevap verebilme adına böyle bir mekân açtık. Mağazamızda şık ve rahat ürünlere de yer veriyoruz. Müşterilerimiz sunduğumuz ürünleri hem günlük kullanım, hem de gece kıyafeti olarak kullanılabilecekler. Mağazamız ayni zamanda kaliteye, stile ve şıklığa değer veren lüks müşterilere de hitap ediyor” dedi. (ö.b.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here