Babaeski’de “Mesleki Eğitim Toplantısı” düzenlendi

18
Kırklareli’nin Babaeski İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından “Mesleki Eğitim Toplantısı” düzenlendi.
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Babaeski İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından “Mesleki Eğitim Toplantısı” düzenlendi.
Babaeski Ortaokulu toplantı salonunda düzenlenen toplantıya Babaeski İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Bayrak, şube müdürleri ile okul idarecileri katıldı.
Babaeski İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayrak, burada yaptığı konuşmada, yeni eğitim öğretim yılına en iyi şekilde hazırlandıklarını söyledi.
Eğitim öğretim yılı öncesinde okulları ziyaret ederek bir takım toplantılar düzenlediklerini ifade eden Bayrak, eksikleri tespit ederek istek ve sıkıntıları dinlediklerini belirtti.
Düzenli ve disiplinli çalışmalar ile birlikte başarının daha da arttırılacağına inandıklarını anlatan Bayrak, şöyle konuştu:
"Tüm öğretmenlerimiz ve eğitim çalışanlarımızla 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı öncesinde yapılan hazırlık çalışmalarını inceliyoruz. Okullarımızdaki esiklikleri ve problemleri tespit ederek hızlı bir şekilde çözüm yolları arayacağız. Okullarımızda düzenlediğimiz bu toplantılarla okul idarecilerinin istek ve sıkıntıları dinliyoruz. Yeni eğitim öğretim yılına hazırlıklarımız en iyi şekilde sürüyor. Bu tür çalışmalar ile başarının daha da artacağına inanıyorum" dedi. (aa)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here