Babaeski’de Kurtuluş Resepsiyonu yoğun katılım ile gerçekleşti

18
09 Kasım 2009 Pazartesi günü, Babaeski’nin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 87. yıldönümü Halkın yoğun katılımıyla kutlanarak gerçekleşti. Aynı akşam Belediye Kapalı Tansa Salonu’nda Babaeski belediye Başkanı Abdullah Hacı bir resepsiyon verdi.

HABER MERKEZİ   

Resepsiyona; Babaeski Kaymakamı Mustafa Demir, Babaeski Belediye Başkanı, Abdullah Hacı ve eşi Hülya Hacı, Garnizon Komutanı İs. Alb. Murat Mayda, Babaeski Belediye Meclis üyeleri ve eşleri, Trakya Birlik Başkan Vekili Hilmi Kahraman ve eşi, Babaeski Ticaret Odası Başkanı Sebahattin Öner ve eşi, Daire Amirleri, Siyasi Parti temsilcilerinden CHP Babaeski İlçe Başkanı Av. İrfan Altınel ve Eşi ile CHP Babaeski İlçe örgütü eşleriyle, MHP İlçe Başkanı Alper Yaprakçı ve MHP’nin Babaeski’deki Yönetim Kurulu Üyeleri, Şoförler Odası Başkanı Saim Kırsı ve eşi Babaeski Esnaf Sanatkarlar Oda Başkanı Türkay Topal ve eşi, Kamu yararına çalışan oda ve dernek temsilcileri ile Babaeski merkez muhtarları ve Babaeski’ye bağlı köy muhtarları, Babaeski’de görev yapan Basın mensupları, DHA Ajansı Muhabiri Metin Karakuş ve eşi, Yeşilyurt Gazetesi Babaeski Temsilcisi ve Köşe Yazarı Özkan Başaran ve Babaeski halkından vatandaşların katılımları gözlerden kaçmadı.
Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı ve Eşi Hülya Hacının konukları kapıda karşıladı. Konuklar resepsiyonda yerlerini aldılar. Belediye Başkanı Abdullah Hacı konukların masalarına giderek sohbet etti. Gecenin ilerleyen saatlerinde yerel sanatçılardan şarkıların da söylediği resepsiyon, çok yoğun bir katılımla gerçekleşti. Gece daha sonra Fener Alayı ile devam etti. (ö.b.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here