Babaeski’de Bayramlaşma Programı düzenlendi

72
Babaeski Kaymakamlığı, Kurban Bayramı’nın 1. günü olan 4 Ekim 2014 Cumartesi günü Tansa Düğün Salonu’nda bayramlaşma programı düzenledi.
HABER MERKEZİ
Babaeski Kaymakamlığı, Kurban Bayramı’nın 1. günü olan 4 Ekim 2014 Cumartesi günü Tansa Düğün Salonu’nda bayramlaşma programı düzenledi.
Bayramlaşma programına; Babaeski İlçe Kaymakamı Mustafa Asım Alkan, 1. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Bülent Tuğrul, Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı, CHP Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek, CHP İl Başkanı Recep Zengin, CHP Babaeski İlçe Başkanı Fikri Karaca, MHP Babaeski İlçe Başkanı Zafer Akıncı Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Aytekin, Büyükmandıra Belediye Başkanı Sertaç Balyemez, Alpullu Belediye Başkanı Saim Kırcı, Babaeski Meslek Yüksek Okulu Müdürü Muhammet Atalay, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Mustafa Gümüşoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Hakan Hatip, Babaeski İlçe Müftüsü Ali Kotan, Babaeski Belediye Başkan Yardımcıları Ayhan Sertgün ve Hayri Tübeler, Babaeski İtfaiye Müdürü Adnan Tunç, Babaeski Zabıta Müdürü Hakan İnanç, Babaeski Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Hakan Koçoğlu, İlçe Tarım Gıda ve Hayvancılık Müdürü Üzeyir Güngör, Alpullu Şeker Fabrikası Müdürü Fikri Cömert, İl Genel Meclisi Babaeski Üyeleri, Babaeski Belediye Meclis Üyeleri, Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman, Kızılay Babaeski Şubesi Başkanı Necip Fıçıcı, Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sebahattin Öner, Babaeski Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Buyur, Köşe Yazarı Özkan Başaran ,Babaeski Merkez Mahalle Muhtarları ve vatandaşlar katıldı.
Programa katılanlar bayramlaşırken, Babaeski İlçe Kaymakamı Mustafa Asım Alkan; “Bayramlar, küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği günlerdir. Türk Ulusu olarak hep bir arada sağlık, huzur ve mutluluk dolu nice bayramlar geçirmemiz temennileri ile tüm Babaeski halkının Kurban Bayramı’nı kutluyorum.” dedi.
Bayramlaşma programı 12.00 ile 12.15 saatleri arasında Babaeski İlçe Jandarma Komutanlığı ziyareti ve 12.15 ile 12.30 saatleri arasında Babaeski İlçe Emniyet Müdürlüğü ziyareti ile devam etti. (Özkan Başaran)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here