Babaeski’de bayanlar spora başladı

12
Kırklareli’nin Babaeski Belediyesi tarafından iki hafta önce ilan edilen ve bayanların yoğun bir ilgi gösterdiği Bayanlara yönelik “Ücretsiz Plates/Aerobik Kursu” 27 Haziran 2011 Pazartesi günü başladı.
HÜABER MERKEZİ
160 bayanın başvurduğu “Plates/Aerobik Kursu” 4 grup halinde Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri sabah 09.00-10.30 akşamüstü 19.30-21.00 saatleri arasında Babaeski Festival Alanında bulunan ve bayanlar için özel hazırlanan Kapalı Fitness Salonu’nda  Trakya Üniversitesi Spor Akademisi Mezunu alanında  uzman Gözde Tübeler tarafından gerçekleştiriliyor. 
Belediye Başkanı Av.Abdullah Hacı etkinlik hakkında yaptığı açıklamada şunları belirtti:
“Babaeski Belediye Başkanlığı olarak ilçemize sürekli yeni projeler, yeni fikirler, yeni faaliyetler üreterek halkımızın ihtiyaçları doğrultusunda ilçemizde eksik gördüğümüz noktaları gidermeye çalışmaktayız. Babaeski artık yenilik ve değişimin tek adresi. Altyapıdan, Üstyapıya, Kültürden spora birçok alanda sadece bugünü değil yarını da düşünerek sürekli yenilik, sürekli gelişim içerisindeyiz. Bayanlarımıza yönelik Ücretsiz Plates/Aerobik kursu gibi daha birçok başarılı çalışmayı halkımızın desteği ile birlikte gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Etkinliğimize yoğun ilgi gösteren Babaeskimizin her zaman gurur duyduğu, takdir ettiği Çağdaş, Modern bayanlarımıza çok teşekkür ederim. Tenis Kortu’nun bakımı  yapılır yapılmaz en kısa sürede Ücretsiz Tenis kursunu da halkımızın hizmetine açacağız. Babaeski Belediyesi yaptığı ve yapacağı çalışmalar ile bölgemizde örnek teşkil etmeye devam edecektir.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here