Babaeski’de AK Parti’nin yeni yönetimin geniş tabanlı olmamasına tepkiler yükseliyor

20
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Babaeski İlçe Kongresi 18 Aralık 2011 Pazar günü yapıldı.
Özkan Başaran
Mali Müşavir Güray Genç başkanlığında tek listeyle seçime giren  AK Parti Babaeski Teşkilatı yeni Başkan ve Yönetimiyle göreve başladı
AK Parti Babaeski’de, 27 Kişilik Yönetim Kurulu ve 79 İl Delegesiyle göreve yapacak. Yönetimin görev bölümü yapamasını ardından, Mahalle ve Sokak Temsilcileri’nin de oluşturalacağı kaydedildi.
Öte yandan yeni seçilen AK Parti Babaeski Teşkilatı’nın geniş tabanlı olmadığı ve partideki bütün kesimleri kucaklamadığını söyleyen AK Partililer, bu sıkıntıların nasıl aşılacağı da merak konusu oldu.
AK Parti Kırklareli Milletvekili Av. Şenol Gürşan’ın Babaeski’de yeni seçilen AK Parti Yönetim Kurulu Listesi’nde görmek istediği isimlerin olmamasına tepki gösterdiği duyumları, Babaeski AK Parti Siyaseti’ndeki rahatsızlığa yeni bir boyutlar kazandırıcak.
Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hilmi Kahraman’ın da yeni seçilen AK Parti Listesi’nin geniş tabanlı olmamasından rahatsızlık duyduğu ve bu rahatsızlığı aşmak için Vekil Gürşan’la acil bir görüşme yapacağı öğrenildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here