Babaeski’de 3 acı birden yaşandı

21
Hayatlarını kaybeden İşadamı Tunç Şimşek, Kurtuluş Mahallesi Muhtarı Yalçın Ergün ve eski Devlet Bakanı Hasan Korkut’un kızı Melek Korkut dün Babaeski’de toprağa verildi.
HABER MERKEZİ
Geçtiğimiz gün tedavi gördükleri hastanelerde hayatını kaybeden 3 kişi Babaeski’yi hüzne boğdu. Babaeski’ye Bağlı Sinanlı Beldesinde Sinanlı Un adı altında hizmet veren Un Fabrikası’nın Yönetim Kurulu Başkanı Tunç Şimşek’in (66) tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybettiği haberi geldi. Daha sonra ise Babaeski Kurtuluş Mahallesi Muhtarı Yalçın Ergün’ün (60) tedavi gördüğü hastanede geçtiğimiz hayatını kaybetti.
Aynı gün bir başka acı haber ise Devlet Eski Bakanı Hasan Korkut’un kızı Melek Korkut’tan (61) geldi. Melek Korkut’ta tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. 
Merhumlar ve Merhume dün Öğle Namazına müteakiben kılınan cenaze namazlarının ardından Eski Şehir mezarlığına defnedildi. Yoğun bir kalabalıkla kılınan cenaze namazına Babaeski Kaymakamı Mustafa Asım Alkan, Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı, Babaeski Ticaret Borsası Başkanı Fahrettin Özün, AK Parti Babaeski İlçe Başkanı Güray Genç, CHP Babaeski İlçe Başkanı Ozan Yetkin Hazar, CHP Lüleburgaz İlçe Başkanı Türabi Kayan, Bir dönem önceki Babaeski Belediye Başkanı Av. Haluk Tezsezer,  Karam Unlu Mamuller İşletme sahibi ve çalışanları, Sinanlı Un Fabrikası, Ulaş Gıda Un Fabrikası, Marmara Bölgesi Un Sanayicileri Derneği Yönetici ve Üyeleri, Toru Un Fabrikası Yönetici ve Çalışanları da katıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.