Babaeski Ziraat Odası’na Vakıfbank desteği

1
Vakıfbank Kırklareli ili Babaeski Ziraat Odası ile bir protokol imzalayarak oda üyesi tarımsal üreticilere özel kredi paketleri sunacak.
HABER MERKEZİ
Vakıfbank Kırklareli ili Babaeski Ziraat Odası ile bir protokol imzalayarak oda üyesi tarımsal üreticilere özel kredi paketleri sunacak.
Vakıfbank’tan yapılan yazılı basın açıklamasında; “Vakıfbank’ın kredi paketlerinde, oda üyelerinin her türlü tarımsal faaliyet ihtiyaçları karşılayacak ve gelir akışlarına göre kendilerine özel ödeme planları hazırlanacak. 
Halden anlayan Bankacılık anlayışıyla tarım Bankacılığı alanında özel çözümler sunan Vakıfbank, son olarak Kırklareli İli Babaeski Ziraat Odası ile kredi protokolü imzaladı. Protokol kapsamında oda üyeleri, bitkisel üretimden hayvancılığa, arazi alımından traktör ve ekipmana kadar her türlü tarımsal faaliyete yönelik ihtiyaçlarını, Vakıfbank kredileri ile uygun koşullarda karşılayabilecekler.
* Hasat dönemi ödemeli kredi
Tarım bankacılığı alanında sunduğu avantajlı uygulamaları ile tarım üreticilerinin hayatını kolaylaştıran Vakıbank, bünyesindeki uzman ekipleriyle yerinde analizler yapıyor ve kişiye özel çözümler sunuyor. Hasat dönemi ödemeli krediler ile tarımsal üreticilere ödeme kolaylığı sağlayan Vakıfbank, aynı zamanda üreticilere danışmanlık hizmeti de sunuyor. 
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) ve Tarım Bakanlığı’nın hibe destekli kredilerinin yanı sıra tarımla ilgili her alanda üreticiler, Vakıfbank’ın uzman ekipleri tarafından bilgilendiriliyor. Bitkisel üretimden süt ve besi hayvancılığına, kümes hayvancılığından balıkçılığa kadar her türlü tarımsal faaliyet yapan üreticilere destek veren Vakıfbank, çeşitli hasarlara karşı tarımsal varlıklarını sigortalamak isteyenlere (TARSİM) Tarım Sigortası hizmeti de sunuyor.
* Üreticilere altın hesabı
Üreticinin tarımsal amaçlı ihtiyaçlarına yönelik esnek ürün yelpazesini sürekli geliştiren Vakıfbank’tan bir yenilik daha yapıldı. Birikimini altın hesabında değerlendirmek isteyen ve hasadı verimli geçen Babaeskili üreticiler, en yakın Vakıfbank şubesinde hesap açtırarak tasarrufunu altın olarak yapabilecek, herhangi bir sebeple nakit paraya ihtiyaç duyduklarında ise hesabındaki altını TL’ye çevirerek aynı gün çekebilecek” dendi.
Üreticiler Vakıfbank Tarım Bankacılığı ile ilgili detaylı bilgiler en yakın Vakıfbank Şubesi’nden ve www.vakifbank.com.tr adresinden öğrenilebilir. (Gülcan Kutlu- Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.