Babaeski Yağlı Tohumlar Olağan Genel Kurulu’nu yaptı

20
S.S. 132 Sayılı Babaeski Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi’nin 2011-2012 İş Yılı Olağan Genel Kurulu 24 Kasım 2012 Cumartesi günü saat10.30’da Babaeski Yağlı Tohumlar İdari Binası Toplantı Salonu’nda  yapıldı.
HABER MERKEZİ
 Yapılan Genel Kurul’un Divan Başkanlığı’na Necati Parlak’ın seçilmesiyle başladı. Kurul’da Katip Üyeliklere Şerif Şen ve Celal Fıçıcı getirildi.
Kurulda ilk olarak ‘2011-2012 İş yılı yönetim ve denetim kurullarının çalışma raporları ile bilanço ve gelir tablolarının okunması, incelenerek müzakeresi ve oya sunulması, yönetim ve denetim kurullarının genel kurulca ibra edilmesi görüşüldü. Ardından 2012-2013 iş yılı bütçe ve çalışma programı okundu. Kooperatif yönetim ve denetim kurulu üyelerine ödenecek olan ücret veya huzur hakkı ile yolluk miktarlarının belirlenerek karara bağlandı, Gayrımenkul alımında ve satımında takip edilecek usul ile alınacak gayrımenkulün niteliğinin, yerinin ve azami fiyatının, satılacak gayrımenkulün asgari fiyatları belirlendi.
2012-2013 iş yılı bütçe ve çalışma programında Ertuğral ve Erikleryurdu Köyleri’ndeki daimi alım merkezlerine elektrik getirilmesi, trafo konulması konusu görüşülerek karara bağlandı.
İmalat ve inşaat işlerinin yaptırılma yöntemi ve bağımsız denetlemeyi yapacak kuruluşlar da görüşüldü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.