Babaeski Volkanspor işi zora soktu

35
Kırklareli 2. Amatör Küme Futbol Ligi Play-Of A-Grubu müsabakalarında, hafta sonu oynanan karşılaşmada Babaeski Volkanspor, Çakıllıspor ile 4-4 berabere kalarak 1. Amatör Küme’ye yükselmesini zora soktu.


HABER MERKEZİ

2. Amatör Küme Futbol Ligi Play-Of A-Grubu’nda, ikinci hafta oynanan karşılaşmalarla tamamlandı. Kırklareli Atatürk Stadı Sentetik Sahası’nda 13 Haziran 2010 Pazar günü Babaeski Volkanspor ile Çakıllıspor saat 16.00’da karşı karşıya geldi.
Hafta içinde yaptığı antrenmanlar ile karşılaşmaya çok iyi hazırlanan Babaeski Volkanspor, ilk 45 dakikayı rakibi Çakıllıspor karşısında 3-1 önde tamamladı.
Karşılaşmanın ikinci 45 dakikasında havanında çok sıcak olması nedeniyle bir an rehavete kapılan Babaeski Volkanspor, peş peşe kalesinde yediği goller sonucu karşılaşmadan 4-4 berabere ayrıldı.
Karşılaşmanın 90+2’de Babaeski Volkanspor takımından Şahin, ikinci sarı karttan, 90+3’te ise Tayfun direkt kırmızı karttan oyun alanından ihraç oldular.
Kırklareli 1. Amatör Küme Futbol Ligi’ne yükselmesini zora sokan Babaeski Volkanspor hafta sonu Karaağaçspor ile karşılaşacak. Babaeski Volkanspor bu karşılaşmadan mutlak farklı galip gelmesi gerekecek. (ö.b.)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.