Babaeski Sosyal Güvenlik Merkezi’nin proje çalışmaları tamamlandı

14
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) vatandaş odaklı yerinde hizmet anlayışı çerçevesinde Kırklareli’de 3 ayrı noktada açmayı planladığı Sosyal Güvenlik Merkezleri’nden ilkini Vize ilçemizde, ikincisini de Lüleburgaz ilçemizde hizmete açmıştı. Babaeski ilçemizde açılacak olan Sosyal Güvenlik Merkezi’nin proje çalışmalarının tamamlandığı öğrenildi.

HABER MERKEZİ
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Kırklareli İl Müdürü Mehmet Bayram’ın yoğun çalışmaları sonucunda, Kırklareli’de açılması planlanan Sosyal Güvenlik Merkezleri’nin üçüncüsünün Babaeski ilçemizde açılması için çalışmalar başlatılmıştı.
Edirne yolu üzerindeki arsaya hizmet binası yapılması için gerekli plan tadilat çalışmaları tamamlanmasının ardından yapılan çalışmalarla ilgili olarak bilgiler Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı’na bildirilmişti. Ankara’da bu çalışmalarla ilgili olarak yapılan projelendirme çalışmaları tamamlandı.
Proje çalışmalarının tamamlanmasının ardından ihalesinin yapılması durumunda hizmet binasının kısa süre içinde yaptırılarak Babaeski halkının da Sosyal Güvenlik Hizmetlerini yerinde, zamanında ve kaliteli biçimde alması sağlanacak. (s)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.