Babaeski Şehir Kulübü’nün Genel Kurulu yapıldı

13
Kırklareli’nin Babaeski İlçesi’nde faaliyet gösteren Şehir Kulübü Derneği Başkanlığı’nın, Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı.

HABER MERKEZİ 
İlçenin en seçkin yerlerinden bir olan ve 97 kayıtlı saygın üyesi olan Şehir Kulübü Lokali’nde gerçekleşen, Olağan Genel Kurul toplantı sonucunda, Naci Türkoğlu, 3’üncü dönem de Başkan seçilerek güven tazeledi.
Tek liste halinde gidilen seçimler sonunda, Yönetim Kurulu Asil Üyeliklerine;
Naci Türkoğlu, İsmet Aday, Faruk Azabağaoğlu, Kubilay Özer ve Nusret Can, 1 yıl süreli olarak görev yapmak üzere seçildiler.
Yönetim Kurulu kendi arasında yaptığı görev bölümünde, Şehir Kulübü Başkanı Naci Türkoğlu, 2.Başkan İsmet Aday, Muhasip Faruk Azabağaoğlu, Lokal Amiri Kubilay Özer ve Üye Nusret Can oldu.
Şehir Kulübü Başkanı Naci Türkoğlu, yaptığı açıklamada şunları söyledi;
“Babaeski’nin en elit derneklerinden biri olan Şehir Kulübü, 100 yıla yakın İlçe’de hizmet vermektedir. Bugün İlçede gerçek manada kütüphanesi olan tek dernek konumundayız. Bu güzide kulüpte üyelerimize hizmetin en iyisi verilmekte olup, nezih bir ortamda her türlü spor yayını da izlenmektedir. İlçemizde Şehir Kulübü Yönetimi olarak tüm meslek sahiplerini, esnaf ve sanatkârlarımızı ve de resmi kuruluşların yetkililerini kucaklıyor ve Üye olarak derneğimize bekliyoruz.” (ö.b.)
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here