Babaeski Sanayii’ne Mobesa Kamera Sistemi

16
Kırklareli’nin Babaeski Belediye Başkanlığı ilçe merkezinde birbirinden başarılı projelere imza atmaya devam ediyor.
Trakya Kalkınma Ajansı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında…..
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Babaeski Belediye Başkanlığı ilçe merkezinde birbirinden başarılı projelere imza atmaya devam ediyor.
Trakya Kalkınma Ajansı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında Trakya Kalkınma Ajansı tarafından kabul edilen “Babaeski Modern Sanayii”Projesi Babaeski’de uygulanmaya başlandı.
Babaeski İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün iştirakçi olarak katıldığı ve oluşturulacak olan Mobesa Kamera Sisteminin İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışacağı sistem hakkında Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı şunları söyledi:
“Babaeski Belediye Başkanlığı yaptığı ve hazırladığı projeler ile bölgemizde hizmet çıtasını yukarılara taşımıştır. İlçemiz girişinde bulunan Sanayi Sitemizde bulunan esnaflarımızın bizlerden istediği en önemli hizmetlerin başında Sanayi sitesinin güvenlik yönünden yetersiz olması nedeni ile Mobesa Kamera Sistemi’nin Sanayi Bölgemizde kurulması gelmekteydi. Bizde esnaflarımızın bu isteklerini hazırladığımız ve Trakya Kalkınma Ajansımız tarafından kabul edilen Babaeski Modern Sanayii Projesi ile yerine getirdik. Projemiz 15.08.2013 tarih itibarı ile ilçemizde uygulanmaya başlandı. İlçemizde yapılacak ihale sonucunda Babaeski Sanayimizin tamamını Mobesa Kamera Sistemleri ile donatacağız.
Ben buradan İlçe Emniyet Müdürlüğümüze de Babaeski Halkı ve Sanayide bulunan esnaflarımız adına çok teşekkür etmek istiyorum. Kurulacak olan Mobesa Kamera Sistemimiz ilçe emniyet müdürlüğümüzün mevcut sistemi ile entegre olarak çalışacaktır. Ayrıca sanayi esnaflarımızın tüm bilgilerini web sitemize verilecek link ile vatandaşlarımızın kullanımına da açacağız. Vatandaşlarımız sanayide herhangi bir ihtiyaçları olduğu zaman hangi bölümde hangi esnaflarımızın bulunduğunu web sitemiz üzerinden alabileceklerdir. Önümüzdeki günlerde İlçe Emniyet Müdürlüğümüz, Kamu Kurum ve Kuruluşlarımızın, basın mensuplarımızın katkıları ile projemizin tanıtım toplantısını gerçekleştireceğiz. Projemiz ilçemize ve sanayide bulunan esnaflarımıza hayırlı, uğurlu olsun.” (Faruk Ceylan)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here