Babaeski Fatih İlköğretim’in öğrencileri emeklerini sergiledi

18
Kırklareli’nin Babaeski ilçesinde eğitim ve öğretim vermekte olan Fatih İlköğretim Okulu Müdürlüğü 31 Mayıs 2012 Perşembe günü öğrencilerinin yıl içerisinde hazırladıkları ürünlerin sergilendiği Sene Sonu Sergisi açtı.
HABER MERKEZİ
Sergiye; Babaeski İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemil Çakıcı, Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Mehmet Korkmaz, Babaeski İlköğretim  Okulu Müdürü Taner Turan, Cumhuriyet İlköğretim Okulu Müdürü Orhan Yarımkale, Gazi Osmanpaşa İlköğretim Okulu Müdürü Fatih Yavuz, Mimar Sinan İlköğretim Okulu Müdürü Serkan Arslan, Babaeski Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ercan Oraltay, Fatih İlköğretim Okulu öğretmenleri ve öğrencileri katıldılar.
Serginin açılış sunumunu yapan Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni Melek Gümüşsoy; “Sergimizde öğrencilerimizin tasarlayıp yapmış oldukları eserleri göreceksiniz. Katılan herkese çok teşekkür ederim” dedi.
Sergi kurdelesini Babaeski İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemil Çakıcı kesti. Daha sonra sergideki eserlerin gezilip incelenmesine geçildi. Eserler Fatih İlköğretim Okulu Teknoloji ve Tasarım Öğretmenleri Melek Gümüşsoy ve Özgül Güzel Biltekin’nin eşliğinde tanıtılarak incelendi. Fatih İlköğretim Okulu Müdürü Mustafa Fıstık bir konuşma yaparak; “Bu serginin hazırlanmasında emeği geçen başta Teknoloji ve Tasarım öğretmenlerimiz Melek Gümüşsoy ve Özgül Güzel Biltekin’e canla başla çalışıp bu sergiyi hazırladıkları için çok teşekkür ediyorum” dedi. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here