Babaeski Esnaf Sanatkarlar Yönetimi piknikte buluştu

8
Kırklareli’nin Babaeski Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetimi eşleri ile birlikte 10 Haziran 2012 Pazar günü Şelale Restaurant’ta düzenlenen piknikte yorgunluk attılar.
Özkan Başaran 
Babaeski Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Türkay Topal yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:
“Her yıl bir kaç kez yönetim Kurulu arkadaşlarımızla dayanışma ve kaynaşma amaçlı bir araya gelerek piknik yapıyoruz. Ailelerimiz de birbirleriyle daha çok yakınlaşıyor. Böyle olunca da, hem yılın yorgunluğunu atıyoruz hem de birbirimizle daha çok yakınlaşıyoruz. Bu tür bir araya gelmelerle de hizmet aşkımızı kamçılayarak esnafımıza ve Babaeski halkımıza daha verimli hizmetler veriyoruz. Şelale Restaurant’ın bu yemyeşil ortamında çocuklarıyla gelenler de mutlu oldular. Bugün Babaeski Esnaf Sanatkarlar yöneticisi arkadaşlarımla Babaeski halkına daha çok hizmet etmek için enerji depoladık. Biz Oda yöneticileri bir büyük aile anlayışı içindeyiz. Yıllardır da çoluk çocuk beraber olduk. Bu kaynaşmayla Esnafımıza çok hizmetler verdik. Bundan sonra da Esnafımızın yanında olacağız.”
Oda Yöneticisi Ahmet Gacal’da Başkan Türkay Topal’ın sözlerine katıldığını söyleyerek; “Bizim  bu ailece birlik beraberliğimiz diğer dernek ve odalara örnek olsun” dedi.
Babaeski Esnaf Sanatkarlar Odası yöneticileri bir başka piknikte bir araya gelmek üzere vedalaşarak Şelale Restauranttan ayrıldılar. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here