Babaeski Devlet Hastanesi’ne yarından itibaren beton dökülüyor

23
Geçtiğimiz Ekim ayında Hafriyat çalışmalarına başlanan Babaeski 100 yataklı ve tam teşekküllü  Devlet Hastanesi’nin temeline demir döşendi ve yarın beton dökülmeye başlanıyor.
HABER MERKEZİ
Beton dökülme işlemleri hazırlıkları da tüm hızı ile devam ederken çok kısa bir sürede su basamanının yükseleceğini müjdelen Proje Müdürü Ahmet Hatay; “Bu güzel havaları yakalamışken en süratli bir şekilde çalışırız. Bizi durduracak olumsuz hiç bir şey yok. Havalar da güzel gidiyor. Taahhüt ettiğimiz zamandan önce Babaeskiye yeni bir hastane kazandıracağız” dedi
Sözlerine devam eden  Proje Müdürü Ahmet Hatay konu hakkında gazetemiz Köşe Yazarı Özkan Başaran’a şu açıklamalarda bulundu:
“16 Aralık 2011 Cuma günü beton dökmeye başlıyoruz. Bu güne kadar hafriyat  işelerini bitirdik. Temele Mebran döşeme işlerini de bitirdik. Yarından itibarende radye temel olarak hazırladığımız temelimizin C 30 tipi betonunu dökerek te devam edeceğiz” dedi.
Çalışmaların hızla devam ettiği 100 yataklı ve tam teşekküllü Babaeski Devlet Hastanesi’nin çalışmalarını Gürtaş Yapı Endüstri Tic. A.Ş. Genel Müdürü Kürşat Korkmaz, Teknik Müdür Tayfun Dolagan, Mali ve İdari İşler Müdürü Aslan Paşalı da inşaat yapım işlerini hassasiyetle inceleyerek yerinde takip ettiklerini gözlemleyen Köşe Yazarımız Özkan Başaran; “Babaeski halkımız yeni hastanesine kavuşana kadar bu işi dert edindim ve hizmete girene kadar da aşama aşama okuyucularımızla çalışmaları gidip yerinde takip ederek bu bilgileleri okuyucularımızla  paylaşacağım” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here