Babaeski Belediyesi’nin Tanıtım Standı büyük ilgi gördü

13
Kırklareli’nin Babaeski Belediye Başkanlığı tarafından “43. Babaeski Tarım Festivali” süresince açılan ve vatandaşlara Trakya Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen…….
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Babaeski Belediye Başkanlığı tarafından “43. Babaeski Tarım Festivali” süresince açılan ve vatandaşlara Trakya Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen İnteraktif Belediye Hizmetleri Kullanım Kitapçığı, Proje Tanıtım Broşürü, belediye faaliyetlerinin yer aldığı Haber Bültenleri’nden dağıtıldığı Tanıtım Standı’na yoğun ilgi vardı.
5 gün boyunca açıklanan stand hakkında Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı şunları söyledi:
“Babaeski Belediye Başkanlığı olarak gerek sosyal medya, gerek değerli yerel basınımız gerekse haber bültenleri aracılığı ile ilçemizde hizmete açtığımız tüm projeler hakkında vatandaşlarımızı bilgilendirmekteyiz. Üretilen hizmetlerin, projelerin amacına ulaşmasında ve sürdürülebilirliğinde bölge halkının projelere, hizmetlere sahip çıkması ve o hizmetleri kullanmaya başlaması çok önemlidir. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden daha fazla yararlanabilmeleri içinde sunulan hizmetler hakkında daha fazla bilgilendirilmeleri gerekmektedir. Bizde bu doğrultuda çalışmalarımızı yürütmekteyiz. İnteraktif belediye hizmetlerimizi bu ay sona eriyor. 15 Eylül itibarı ile Sanayi Sitemizin tamamında MOBESA Kamera Sistemleri’nin kurulmasını kapsayan “Babaeski Modern Sanayii” Projemizi uygulamaya başlayacağız. Sanayi esnaflarımızın istekleri, talepleri doğrultusunda bu projemizi hayata geçirdik. Küçük bir Kamera Sistemi’nin kurulum maliyeti yaklaşık 1000-1500 TL civarındadır ve bu maliyet esnaflarımız için büyük bir külfetti. Biz esnaflarımızı bu külfetten kurtarmış olduk. Projemizi Babaeski Emniyet Müdürlüğümüz ile ortaklaşa uygulayacağız. Ben projemize destek veren ve bizlerler ortaklaşa projemizi uygulayacak olan İlçe Emniyet Müdürümüze, Emniyet Müdürlüğü çalışanlarımıza şükranlarımı sunarım. Babaeski Belediyesi proje üretmeye devam edecektir.” (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here