Babaeski Belediyesi’nin Selimiye Gezisi’ne büyük ilgi

9
Kırklareli’nin Babaeski Belediye Başkanlığı tarafından bayanlara yönelik 03 Ağustos 2013 Cumartesi günü yani Kadir Gecesi akşamı düzenlenecek olan…

HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Babaeski Belediye Başkanlığı tarafından bayanlara yönelik 03 Ağustos 2013 Cumartesi günü yani Kadir Gecesi akşamı düzenlenecek olan Selimiye Gezisi’ne bayanlar yoğun ilgi gösterdi. Yarın sona erecek başvurular kapsamında bugüne kadar 473 kişi geziye katılmak için ismini yazdırdı.
Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı geziye yoğun ilgi gösteren tüm bayanlara teşekkür ederek etkinlik hakkında şunları söyledi:
“Babaeski Belediyesi ilimizde sadece altyapı, üstyapı faaliyetleri ile değil gerçekleştirdiği sosyal faaliyetler ile de örnek teşkil etmektedir. Babaeski Belediyesi her Cuma günü yakınlarını mezarlıkta ziyaret etmek isteyen vatandaşlarımıza ücretsiz olarak mezarlıklara götürmektedir. Her hafta yaşlı ve engelli vatandaşlarımıza ücretsiz olarak kuaför hizmeti vermekteyiz. Her kandil günü ücretsiz olarak lokma dağıtmaktayız. Vefat eden vatandaşlarımızın cenaze defin işlemlerinde gerekli olan tahta, kefen ve diğer ihtiyaçlar belediyemiz tarafından ücretsiz karşılanmaktadır. Cenaze evlerine yemek ve lokum göndermekteyiz. Bu örnek faaliyetlerimizin yanında her sene Ramazan ayında vatandaşlarımıza yönelik Ramazan Etkinlikleri organize etmekteyiz. Bu sene de Ramazan Ayı’nı ilçemizde tüm mahallerimizde gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimiz ile doya sıya yaşadık. Ramazan etkinliklerimizi Kadir gecesi düzenlediğimiz Selimiye Camii gezisi ile sonlandırıyoruz. Etkinliğimize geçen sene 518 bayanımız katıldı bu sene bu rakamın daha da artacağını görmek bizleri son derece mutlu etti. Çünkü yapılan etkinlikler vatandaşlarımız tarafından takdir edilirse güzeldir ve hizmet yerini bulmuş demektir. Babaeski Belediyesi örnek hizmetlere imza atmaya devam edecektir.” (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here