Babaeski Belediyesi’nden Spor Alanları’na yenilik

15
* Babaeski Belediye Başkanlığı ilçe merkezinde bulunan Açık Hava Fitness Aletleri’nin zeminini Yumuşak Sentetik Halı ile kapladı.
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Babaeski Belediye Başkanlığı ilçe merkezinde bulunan Açık Hava Fitness Aletleri’nin zeminini yumuşak sentetik halı ile yeniliyor. Yaz aylarının gelmesi ve havaların ısınması ile birlikte hemen hemen herkes de tatil hazırlıkları ve kilo verme telaşı başladı. Buna bağlı olarak sabah erken saatlerde ve akşamüstü saat 19.00’dan itibaren Babaeski ve bulunan açık hava spor alanları hınca hınç dolmaya başladı. 
Babaeski Belediyesi de vatandaşların bu yoğun talebine paralel olarak spor alanlarının zeminlerini daha sağlıklı olan sentetik halı ile değiştirdi.
Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı Babaeski’de sportif faaliyetlere son derece önem verdiklerini, sportif faaliyetleri sonuna kadar desteklediklerine dikkat çekerek şunları söyledi;
“Sağlıklı bir yaşam için spor sloganımız çerçevesinde vatandaşlarımızı spor yapmaya özendirmekte ve spora teşvik etmekteyiz. Bu kapsamda geçen sene ilçemizdeki tüm  mahallelerimize ve vatandaşlarımızın yoğun olarak bulunduğu noktaları Açık Hava Fitness Spor Aletleri ile donattık. Bu senede spor aletlerinin bulunduğu yerlerdeki zeminlerde vatandaşlarımızın daha sağlıklı bir şekilde spor yapmaları içim zemin yenileme çalışmasını gerçekleştirdik. Spor sağlıklı bir yaşam için olmazsa olmazdır. Tüm vatandaşlarımızı daha sağlıklı bir nesil için  spor yapmaya bekliyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here