Babaeski Belediyesi Kredi Kartı ile tahsilat hizmeti başlattı

38
Kırklareli’nin Belediye Başkanlığı Kredi Kartı ile tahsilat hizmeti vermeye başladı. Vatandaşların Vergi, Su, Ceza, İşgaliye, Harç gibi diğer tüm ödemelerini Belediye Veznesi’ne Kredi Kartı ile yapabilecek.

 

HABER MERKEZİ

Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı yaptığı yazılı açıklamada uygulamanın tüm kredi kartlarında geçerli olduğunu ve amaçlarının vatandaşlara ödeme kolaylığı sağlamak olduğunu belirterek; “Gelişen teknolojiyi ve çağın imkânlarını dikkate alarak Belediye hizmetlerimizde sürekli yenilik ve gelişim planlıyoruz. Bu amaçla ilk olarak vatandaşlarımızın işlemlerini kolaylaştırmak için kredi kartı ile ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Bundan böyle vatandaşlarımız Belediyemiz Veznesine gelerek Belediyeye karşı mükellef oldukları tüm ödemeleri veznemizden kredi kartları ile yapabileceklerdir” dedi.
Hacı Konuşmasında şöyle devam etti; “Su, Emlak, İlan-Reklam, Çevre Temizlik Vergisi gibi tüm borçlarını öğrenebilmeleri ve kredi kartından online ödeme yapabilmelerini sağlayacak E-Belediyecilik Hizmetinin Belediyemizde uygulanmasıdır. Bu konuda da Belediye teknik elemanlarımız tarafından çalışmalar yürütülmektedir.” (s)

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here