Babaeski Belediyesi Araç Filosu’nu yenilemeye devam ediyor

10
Babaeski Belediyesi mevcut Araç Filosu’nu genişletmeye ve yenilemeye devam ediyor.
HABER MERKEZİ
Belediye Başkanı olduktan sonra Belediye Bünyesindeki özel sektör aracılığı ile gerçekleştirilen hizmetlere son veren ve gerek temizlik gerekse Park Bahçe Hizmetlerini belediye teknik araç ve elemanları ile yürütmeye başlayan Başkan Hacı hizmet kalitesini artırmaya yönelik 1 adet Vidanjör,1 adet Pasekül Toplama Aracı ve 1 adet Su Tankeri’ni belediye bünyesine kattı. 
Kırklareli CHP Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek, Kırklareli CHP İl Başkanı Vecdi Gündoğru, çevre İl ve İlçe Belediye Başkanları, Oda ve Borsa Başkanları, Belediye Personeli ve Babaeski halkının katılımı ile araçların tanıtımı belediye önünde gerçekleştirildi.
Başkan Hacı Babaeski Belediyesi Kırklareli ilinin en kapsamı araç filosuna sahip belediyesidir diyerek tanıtımda şunları söyledi:
“Araç filomuzu yenilemeye devam ediyoruz. Bu kapsamda ilçemizde vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet vermek üzere 1 adet Vidanjör,1 adet Sulama Tankeri ve 1 adet pasekül toplama aracını belediyemiz bünyesine kattık. Belediyelerin vatandaşlarına kaliteli hizmetler sunmaları için ne kadar kaliteli personele ihtiyacı varsa o kadar da kaliteli araç ve imkâna ihtiyacı vardır. Bizler Belediyemizin ihtiyacı doğrultusunda göreve geldiğimiz günden bugüne almış olduğumuz Yatırım Teşvik Belgemiz ile Devlet Malzeme Ofisimizden yaklaşık 1.000.000,00 TL’nin üzerinde araç ve iş makinesi alımı gerçekleştirdik. Şuan almış olduğumuz 3 aracımızın yaklaşık maliyeti de 500 bin TL civarındadır. 2013 yılı içerisinde satın alacağımız Kuka Kombine Kanal Açma aracı ile Kırklareli İlinde en geniş araç filosuna sahip olan ve belediye hizmetlerinde en donanımlı belediye olmanın gururunu yaşayacağız. Bu gurur Babaeski halkınındır. Alınan tüm araçlar Babaeski Halkı’nın desteği ile satın alınmıştır ve araçların asıl sahibi Babaeski halkıdır. Yeni alınan araçlarımız ilçemize hayırlı, uğurlu olsun."
Kırklareli CHP Milletvekili Turgut Dibek ve CHP Kırklareli İl Başkanı Vecdi Gündoğdu öncelikle sel baskınından dolayı Babaeski Halkına ve Babaeski Belediyesine geçmiş olsun dileyerek, Babaeski Belediyesi’nin başarılı çalışmalarından ve yapmış olduğu yatırımlarından dolayı Başkan Hacı’yı tebrik ettiler. Araçların tanıtımı Kurban Kesme töreni ile sona erdi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.