Babaeski Belediye Başkanı Hacı’dan bir örnek davranış daha

12
Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı tarafından Babaeski Anadolu Lisesi Öğrencilerine 1 adet projeksiyon aleti hediye edildi.

HABER MERKEZİ
Belediye Başkanı Hacı konu ile ilgili gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Babaeski Belediye Başkanlığı olarak okullarımızın her türlü ihtiyaçlarına okul müdürlerimiz, öğrencilerimiz ile görüşerek çözüm önerileri aramaktayız. Eğitim kurumlarından ve eğitimcilerimizden bugüne kadar bizlere gelen hizmet taleplerini yerine getirmeye çalıştık. Sorumluluk alanımızda bulunmamasına rağmen okullarımızın ihtiyaç duyduğu hizmetleri belediyemizin imkânları dâhilinde karşıladık ve bundan sonrada karşılamaya devem edeceğiz. Öğrencilerimiz bizlerin geleceğidir.
Yarınlarımızın güzel olması için çocuklarımızı güzel ve kaliteli bir şekilde yetiştirmemiz gerekmektedir. Bunun yolu da kaliteli bir eğitimden geçmektedir. Onların isteklerini yerine getirmek, daha teknolojik, modern dersliklerde eğitim görmeleri biz yöneticilerin temel görevidir. Bu sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Bir ülkenin ekonomik, siyasal, kültürel, sosyal açıdan gelişimi o ülkedeki eğitimli insanların yetiştirilmesinden geçmektedir.”
Babaeski Anadolu Lisesi öğrencileri de; “Bizlere ve ilçemizdeki tüm öğrencilerle kendisini ziyaret etmeye gittiğimizde her zaman kapısını açan, zamanını ayıran, sorunlarımızı dinleyen, bizlere her türlü desteğe veren Sayın Belediye Başkanımız Abdullah Hacı’ya çok teşekkür ederiz ve eğitime sürekli destek veren bir Belediye Başkanı’na sahip olduğumuz için çok şanslıyız” dediler. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here