Babaeski Belediye Başkanı Hacı’dan basına iftar

20
Ramazan Ayını idrake ttiğimiz şu mübarek zaman diliminde iftar programları tüm hızıyla devam ediyor.

HABER MERKEZİ
Ramazan Ayını idrake ttiğimiz şu mübarek zaman diliminde iftar programları tüm hızıyla devam ediyor.
Geçtiğimiz Cumartesi akşamı Babaeski Hacı Restaurant’da Belediye Başkanı Abdullah Hacı tarafından bir iftar daveti düzenlendi.
Basın Mensuplarına özel verilen iftar davetine;  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Milletvekili Mehmet Siyam Kesimoğlu, Babaeski Belediyesi Zabıta Müdürü Hakan İnanç, Babaeski Belediyesi Özel Kalem Müdürü Fatih Erdem, Yeşilyurt Gazetesi İmtiyaz Sahibi Elmas Cankurt ve Eşi Kıymet Cankurt, Yeşilyurt Gazetesi Genel Koordinatörü Hacer Gökkaya ve eşi Kırklareli İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sadi Gökkaya, Yeşilyurt Gazetesi Muhabiri Erdoğan Şendir, Babaeski Gündem Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ceyhun Çolak ve eşi Derya Çolak, Babaeski Gündem Gazetesi Editörü Merve Erduğan ve Eşi Gökhan Erduğan, Babaeski Gündem Gazetesi Muhabiri Umut Al ve diğer basın mensupları katıldı.
Akşam ezanının okunmasıyla birlikte tutulan oruçlar açıldı. İftar yemeği sonrası Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı iftar yemeğine katılan herkese teşekkür ettiğini dile getirirken, detaylı açıklama yapacağı bir basın toplantısı yapacağını sözlerine ekledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.